Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányok! Kinek ment közületek...

Lányok! Kinek ment közületek nehezebben a vezetés? Váltás, lábtechnika stb?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett mire összeállt a kèp? :) nekem kicsit nehezebben megy habár most kezdtem....

2015. szept. 17. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, nagyon nehezen ment.

Állandóan ideges voltam. Volt gondom a lefulladással. Bár így utólag az autó is szar volt. Mert a sajátommal sose fulladok le. A tanulóval meg állandóan. Néha ültem bent, amikor más vezetett és ők is lefulladtak. Nekem ez nagyon megnehezítette a dolgomat és tök bénának éreztem magam miatt.

Vizsgára is úgy mentem, hogy én semmit sem tudok.

Úgy éreztem, hogy nem érzem az autót.

Aztán a vizsgáztató pont azt emelte ki, hogy jól kezelem az autót :)

Őszintén, én csak akkor éreztem úgy, hogy teljesen összeállt a kép, amikor már megvolt a jogsim és már kb. fél éve vezettem.

2015. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az előre parkolás ment rosszul, hátra meg imádok :D pedig fordítva szokott lenni.
2015. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2: Ezzel én is így vagyok :)

Szerintem hátrafelé sokkal könnyebb.

2015. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)

az oktató azt mondta, a jogsim neki egy új váltóba/kuplungba fog fájni... volt, hogy álltunk a parkolóban és álló motor mellett fel-le váltogattam.


Jobb és bal simán összekeveredik tanulóautóban. egy idő után a színek is.


Parkolni nem tudtam, mocskosul sok óra kellett, hogy megértsem, mikor mit és miért csinálok.


Jó példa vagyok... mindenre, amit vezetni tanulás közben el lehet rontani :D

2015. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4es vahyok, és igen, hátrafelé sokkal, de sokkal könnyebb parkolni. lényegében a megfordulások és a hátrafelé parkolás egyáltalán nem okozott gondot. y-t és saroktolatást pl első pillanattól kezdve éreztem, azonnal tudtam.

ellenben merőlegesen előre... ó jaj!

2015. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó olvasni ,hogy azért sikerült nektek a nehézségek ellenére is. :) Én eddig 2-szer voltam csak, igy nagyon az elején is vagyok, de a dolgok nagyon összekavarodtak a fejembe. Mérlegállás fuuu már most utálom :D én vw polot vezetek de olyan mintha kicsi lenne a lábam a pedálhoz nehezen találom meg a biztos pontot ahonnan betudom nyomni :D szóval akkor az írottak alapján felkészülök a további nehézségekre:) :D kicsit parázok is mert a család férfitagjai mindig viccelődnek vigyázz el ne üss valakit, hehe majd halljuk a hirekbe balesetet okoztam stb és idegesitenek ezek a beszólások mert ilyennel nem illik viccelődni....lehet ezért is stresszelek és bénázok
2015. szept. 17. 17:12
 7/7 anonim válasza:
nekem a vezetés nem volt gond, a szabályokkal kinlódtam, minden meglett elsőre(rutin műszaki külön volt) kivéve a forgalmi vizsgát...kegyetlen volt. 15 éve vezetek azóta országszerte és soha nem volt baj, sőt azóta targoncára is van jogsim. a poénokkal meg ne foglalkozz sok nő jobban vezet mint a pasik :-)
2015. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!