Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga után mennyit...

Kresz vizsga után mennyit kell várni vezetésre?

Figyelt kérdés
Sikeresen vizsgáztam hétfőn kreszből leadtam a jelentkezésem a vezetésre azt mondták hivni fog az oktató aki választ. Ilyenkor mennyi időt kell várni? Ti mikor mehettetek vizsga után? Direkt szóltam nekik gyorsan szeretnék vezetni olyan idegölő várakozni.

2015. szept. 3. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Oktatótól függ. Van, aki mellé már másnap be lehet ülni, van, akire 4-6 hónapot is várni kell. Oké, ez a két véglet... nyilván utóbbi tud valamit, és népszerű... előbbi meg talán pont nem.
2015. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kreszforum ***** válasza:
100%

Budapesten szinten minden iskolánál várni kell 2-3hónapot. Vagy ha adnak is órát pár héten belül, akkor lehet, hogy a következő alkalom is pár hét múlva lesz.

Egy oktató csak akkor tud új tanulóval kezdeni, ha a régieket levizsgáztatja. Ezt meg előre nehéz megmondani mikor lesz...

2015. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én októberben tettem sikeres kresz vizsgát, és a legtöbb oktató csak februártól ért rá.
2015. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Én is leírom a konkrét példámat.

Tavaly szeptember végén vizsgáztam, november második felében ültem először kocsiban úgy, hogy az oktató a család barátja (velem együtt vizsgázó, szintén hozzá váró tanulók február-márciusban ültek először kocsiba)

2015. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Atya Ég !!!! Ez rettentően sok idő. Köszönöm a válaszokat!!!! :)
2015. szept. 6. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem iskolafüggő. Amikor a kresz után egy héttel (még április közepén) voltam elsősegély vizsgán, akkor ott ült mellettem olyan, aki a Csigáéknál van és 2,5-3 hónapot kell várnia, hogy oktatót kapjon. Megijedtem, hogy "jesszus, mi lesz itt" - nem volt sürgős, de azért mégis.


Én egy kisebb iskolánál bementem még aznap. Kaptam telefonszámot, felhívtam s rá egy hétre mehettem vezetni. Hozzáteszem, hgoy nekem csak munka után és a hétvége volt jó. (Ha te tudsz menni gyakrabban, vagy kötetlenebbül, akkor gyorsabban fogsz végezni)

2015. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet holnap fel is hivom őket ha a héten nem kezdhetek átmegyek máshova :D
2015. szept. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!