Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga - szakoe digikresz?

Kresz vizsga - szakoe digikresz?

Figyelt kérdés

Végigolvastam egy rakat gyk kérdést, és meg is nyugodtam, hogy mindenki túl reagálja a nehézséget.

Az e-titánt meg a szakoet nyomtattam, miután jól megtanultam mindent, végre értettem a dolgokat, tisztázódott sok minden és fantasztikusabbnál fantasztikusabb eredményekkel, 1-2 hibapont néha becsúszott, de saját figyelmetlenségem miatt vagy éppen még nem találkoztam azzal a kérdéssel...



a szakoe után átmentem a digikreszre, mert végre volt hozzáférhetésem, és pofán vágtak a tesztek a legalább 12 hibapontszámmal - bevallom belezavarodtam a két helyes lehetőség közül melyik a jobb megfogalmazás dologba, de akkor is hirtelen sokkolt ez a hibaponti difi. 3 pontosaknál nem hibáztam sehol se amúgy egyik oldalon se szóval az megy)


Most kezdek stresszelni, ha 2-3 hét múlva vizsgázom akkor mégis mire számítsak???

4 év után újra akarok vezetni tanulni, volt már sikeres kresszem harmadjára 2 hibával, de most elsőre meg akarom csinálni a kreszt a lehető legjobban - mert anno teljesen elvette a bátorságom hogy valaha is megcsináljam a kudarc után--



2015. szept. 18. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgan a szakoe -s kerdesek lesznek, azt gyakorold 1000el.
2015. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kb 3 hete vizsgáztam sikerűlt elsőre! Rengeteg tesztet csináltam napi szinten 5 szakoes 5 kreszteszt.net 5 kreszabc és kresz egyéni gyakorlóprogram a suliba. Utóbbi 3 nál külön témakörönként gyakoroltam be utána ment teszt üzemben. Napi szinten 10 teszt legyen változatosan ha tutit akarsz meg persze agytól is függ. Nekem 73 pontos lett és szakoes kérdések voltak meg pár kreszteszt.net-es is. Sok sikert drukkolok!!!!:)
2015. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a priviket is!

:) meglátjuk!! Pozitív vagyok most.

2015. szept. 25. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!