Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szemüveg nélkül lefotóznak a...

Szemüveg nélkül lefotóznak a jogsihoz?

Figyelt kérdés
Az orvosi kartonomba az van beleírva, hogy szemüveg, vagy kontaktlencse. Ma megyek az okmányirodába, viszont nincs jelenleg szemüvegem, mert eltört....(Nem annyira rossz a szemem, 0,25-ös lencsét hordok, tehát látok anélkül:) ) Kérdésem az lenne, hogy ma az okmányirodában nem fognak elküldeni, amiért nincs rajtam szemüveg? Köszi előre is!

2015. szept. 24. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak vele.Egyébként ez olyan gyenge lencse, hogy elő sem kellett volna írnia az orvosnak vezetéshez.
2015. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Igen elég gyenge, minimálisat javít a szememen, de ráírta. Köszi még egyszer!
2015. szept. 24. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha benne van a kontaktlencse is, akkor nem kell - ez egész biztos, a napokban csináltattam én is. :) Viszont ha csak szemüveg, akkor úgy tudom kérni szokták.
2015. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kontaktlencse mellett, ellenőrizhetik a tartalék szemüveg meglétét. Valóságban nézik-e nem tudom.
2015. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, az igazolványképen nem kell szemüvegben lenned, a korlátozás kódja teljesen független magától az okmánytól, ami egyébként egy személyazonosságot igazoló okmány. Az egy dolog, hogy a rendőr ellenőrizheti a szemüveget a hátoldalon lévő korlátozás kódja alapján, de az igazolványkép készítésekor ez senkit nem érdekel.
2015. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!