Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M7-es autópályán Siófokról...

Kata-1983 kérdése:

Az M7-es autópályán Siófokról Balatonlelléig (105-135km-ig) van-e fix (telepített) matrica megfigyelő kamera?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt válaszold meg magadnak, hogy minek szeretnéd, ha az emberek tartanának. (attól most tekintsünk el, hogy arc nélkül be mertél kérdezni és én arc nélkül szólok be neked)


Tehát, mi lennél inkább?

Tolvaj vagy sóher?


Értem én, hogy ok és okozati összefüggés van a kettő között, meg hogy 35 kilométerre nem szeretnél annyit fizetni, mint az, aki esetleg Nyíregyházáról Sopronig elautózik ugyanannyi pénzért...


de azt is érted, hogy társadalomban élsz és vannak normák?

Ha nem tartod be, éppen ki nem vet a társadalom, de bárki, aki megtudja ezt rólad és egy fokkal jobb neveltetést kapott mint te - amit a kérdés fényében lássuk be, nem volt nehéz megkapni - szánalommal vegyes undorral gondol a magadfajtákra.


Menj, autózd le ingyen az autópályán a 30 kilométeredet és vegyél egy körömlakkot az árából... az legalább látszik.

2015. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Vodnik,


Köszönöm kioktató válaszodat arc nélkül...

Mindkét autonkon éves autópálya matrica van. A kérdés egy baráti beszélgetés alkalmával merült fel, mert csak abban voltunk biztosak, hogy Siófokról ellenkező irányba indulva (Siófok-Székesfehérvár 40km-es szakaszon) van telepített kamera.

Amennyiben matrica nélkül hajtottam volna fel a pályára, és ez okból teszem fel a kérdest nem ide hanem rögtön az autópálya kezelőhöz fordulok.

A körömlakk pedig szerencsére belefér az éves matricák mellé is, úgyhogy mármeg is van :) :)

2015. okt. 26. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!