Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csepel camping biciklit...

Csepel camping biciklit mennyire szoktak lopni? Vagy a kerekét?

Figyelt kérdés
Sajnos ősszel lelopták a mountain bike-omról mindkét kerekét... Most sikerült haverommal helyrepofoznunk egy régi Csepel camping bicót, szeretnék ezzel suliba járni, de félek, hogy hasonló sorsra jutna. A vázat nem féltem, U-lakattal szoktam leláncolni, de a kerekére nincs pénzem külön lakatot venni. Na meg ennek a kormánya is eltávolítható, arra talán nincs nagy kereslet... Az ülés gyorszáras, azt valszeg a táskámban cipelném magammal. Rám járt a rúd egész nyáron, ezért vagyok ennyire ráparázva. :,D Nektek mik a tapasztalatotok? Hová érdemes lakatolni, hová nem? Az egyik kereke 18" a másik 20", abban bízom, hogy ezekre talán kisebb a ,,kereslet", mint a 26"-os MTB kerékre...

2015. okt. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 15 éve van Csepel kemping biciklim, még egyszer sem próbálták ellopni. Műszaki szempontból nagyon jól karban tartott állapotú, de esztétikai szempontból szándékosan nem festettem át a lekopott kék színe alatt csúnyán látszó fehér alapozást. Vagyis a lopni szándékozó arra gondolhatott hogy esztétikai hibával nehezen lenne eladható.

Nem így voltam a Simson kismotorral, azt lopták "mint a cukrot". Azt kettőt is elloptak.

2015. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helytől is függő, de sajnos mindent lopnak, vandálkodnak.

Vittek már el nem egy-két olyan biciklit, ami szó szerint alkalmatlan volt a biztonságos közlekedésre, egy rozsdás váz és két kerék.

A lényeg, hogy nincs olyan, amit az állapot miatt biztosan nem lopnak, nem az a lényeg, hogy mi az, hanem inkább az, hogy hol van

2015. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, környék, ahol a többmilliós bringádhoz se nyúlnának, de olyan is, ahol a rozsdás szöget is lopják.
2015. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!