Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alu- és acélfelnihez jó...

Bandi bácsi kérdése:

Alu- és acélfelnihez jó ugyanaz a kerékcsavar?

Figyelt kérdés
Most gyári alufelni van a Meriván. Téli gumi csere kapcsán jók lesznek ezek a kerékcsavarok az écél felnihez is?
2015. okt. 27. 20:29
 1/3 mikeXxX ***** válasza:
elvileg ha gyári mindkettő akkor igen de nagyon egyszerű letesztelni felrakod a télit betekered a csavarokat érintőre és megpörgeted a kereket felemelve , hogy bele ér e hátul valamibe vagy sem ha nem akkor jó persze ha fogja legalább pár menet 6-7 minimum !
2015. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de a csavarok kúpossága nem játszik, egyforma aluhoz is meg acélhoz is?
2015. okt. 27. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom elképzelni, hogy annyival vékonyabb legyen az acél felni, hogy hátul a csavar kilógjon és beleérjen bármibe. A furatok környéke nem egy egyenes lap, 2 mm vastagsággal hanem profilos.


Jól látod, a kúposságot lenne érdemes megnézni, szimplán próbálj bele egy csavart az acélfelnibe, ha jól illeszkedik akkor nincs gond.


Én személy szerint két garnitúra csavart használok, de én azért mert hülyén nézne ki a fekete acél felni a fényes csavarokkal

2015. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!