Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miert mindenki japan motort vesz?

Miert mindenki japan motort vesz?

Figyelt kérdés
mast sem lat az ember mint suzuki, honda, yamaha, esetleg kawasaki motorokat, masra nem is gondolnak a legtobben amikor motort vesznek, pedig boltbajaros, meg meg hasalos motornal is megertem ezt az egyoldalu valasztast, de dirt bike-ban az europai markak messze jobbak (husqvarna, husaberg , ktm, scherco, gas gas) fokent az elso harom. es ha valaki supermotort vesz, akkor is a 90 szazalek a drz 400 ert kapkod, holott ugyanannyiert kapna az emlitett markakbol, amikkel elmenyt is ad a motorozas, nem csak sporolast!

2015. okt. 28. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki.... üdv, egy Aprilia RSV4 tulaj.



Azt viszont hogy kinek mi ad élményt szerintem teljesen szubjektíven lehet csak eldönteni.

2015. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért mert elsőre azt vettem és bejött (szaladgálósnak). Másodikra ugyan azt a típust vettem,csak újabbat
2015. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenki japan motort venne, akkor nem letezne a BMW, Ducati, Aprilia, KTM...


De leteznek, nagyon is.

2015. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok supermotot venni. Sportmotort meg a japánok tudnak csak rendesen csinálni, a nagy Apriliak nem tetszenek, Ducatikat szintén nem szeretem. Nagyjából ennyi.
2015. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sportmotort meg a japánok tudnak csak rendesen csinálni"


BMW S1000RR.

2015. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem koreai van, a páromnak német, de valóban nem ez a tipikus. Bár BMW-sek azért vannak jócskán s azért Hyosung is szaladgál pár hazánkban.


Hogy ki mit preferál és mi neki az élmény, az változó. Mi megbízható, kényelmes és keveset fogyasztó motort akartunk, már nem tudom, hogy a nem túl drága szervizelés is benne volt-e, ja és azért számított, hogy legyen egy közösség az adott motorhoz az országban és találjuk hozzá egy jó szakit is. Így lett egy pici Hyo és egy nagyobb, de még nem igazán nagy BMW ;) Jó választás volt mindkettő, még ha meg is vannak a maguk hibái. Amíg nem esnek szét, szerintem menni fogunk velük, ha lesz rá pénz koplalás nélkül...

De azért japán motorok is voltak a potenciálisak között (s bizonyára lesz is japán motorunk, csak előbb párszázezret belepakolunk ezekbe).


Biztos vannak olyanok, akik nem észérvek alapján választanak, de ha valaki beleszeret egy motorba, ami ésszerűtlen választás, az azért már érthető, a szerelem fontos, az kell.

2015. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ojo ertem amit mondtok de en a drz 400 tulajokat nem ertem.....supermotort akarnak, es egy kis tragya dombal megelegednek
2015. okt. 29. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!