Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van köztetek belföldi kamion...

Van köztetek belföldi kamion sofőr?

Figyelt kérdés

Üdv!


Mindig is érdekelt ez a szakma és időnként elkap az elmélkedés ezzel kapcsolatban. Logisztikusként fogok végezni az egyetemen, de mellék megoldásként "filózom" rajta.


Akinek van kedve írhatna pár tapasztalatot, gondolatot bármivel kapcsolatban, amiről szívesen beszélne Köszi. 22/f


2015. okt. 30. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én nemzetközizek 15 éve, dolgoztam olyan cégnél, ahol voltak belföldi fuvarok is. Belföldön nincs benne pénz, hosszú állások le/felrakókon, hajtás, gyakori ellenőrzések a hatóságok részéről, pénzt vonogató cégek. Keresel 200 - 250 ezer forintot? Biztos vannak üdítő kivételek, de belföldön gyötrelem kamionozni.


Legjobb egy külföldi firma - lehetőleg osztrák, dél - német mert közel van - bevállalni egy 3 hét 1 hét vagy hasonló munkarendet, így már 600 - 700 ezer is összejöhet.

2015. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat, engem a nemzetközi nem vonz, ahhoz sajnos túl "igényes" (és ez nem sértés a többire) vagyok hozzá. Csak a belföldin szoktam gondolkodni.
2015. okt. 30. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetemet végeztem (műszaki) és közben megcsináltam a C+E-t + az akkori nevén a belföldi+nemzetközi fuvarozóit soha nem lehet tudni alapon. Végül nem dolgoztam vele, de ha úgy alakulna egy kis GKI frissítéssel használhatnám. Azért nem árt, ha van zsebben egy ilyen is.
2015. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"engem a nemzetközi nem vonz, ahhoz sajnos túl "igényes" vagyok "


Ha szerencsés vagy, akkor nemzetköziben egy héten max kétszer rakodsz. Belföldön ha nyersz egy 6 lerakós vidéki túrát és 6 helyen kell békáznod a pótkocsin nyáron... :D

2015. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is a rakodásra értettem, hanem a tisztálkodási és egyéb ehhez kapcsolódó tényezőkre, de azért köszi Willis. :D
2015. okt. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!