Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 3. forgalmi vizsga bukás után...

3. forgalmi vizsga bukás után van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

3-szor buktam forgalomból Miskolcon.

Az oktatóm kezdő oktató volt(saját szájával monda)

Most abban gondolgodok,hogy oktatót váltok.

Személyes vizsga tapasztalatokat szivesen olvasok :)

Köszi előre is a válaszokat!

18f


2015. nov. 3. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg más oktatóval, esetleg kérd meg a faterodat, hogy tanítson meg vezetni ha avval van a gond
2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
13%

Szőke vagy?

mert ha igen akkor mindent megmagyaráz :D

Ha pedig nem akkor válts oktatót :)

2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Úgy gondolom lehet ,hogy oktatót kéne váltani , mert a tanáron is múlik részben , hogy ő hogy tanít hogy dönt stb... Meg van értelme folytatni :D Remélem átmész! :D
2015. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Milyen hibák miatt buktál?

Az, hogy az oktatód kezdő, önmagában semmit nem jelent, rutinos oktató mellett is meglehet bukni.

Mennyit vezettél a vizsgákig?

Talán nem is kellett volna még vizsgára jelentkezned, ha arra nem voltál felkészülve (de ezt én nem tudhatom)


Nem adnám fel a helyedben, de a következő vizsgára csak akkor jelentkeznék, ha valóban felkészültél rá (itt jön ismét a miért is buktál meg eddig?)

2015. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok szőke! :D

Köszi az értelmes válaszokat! :)

2015. nov. 3. 19:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a bukások oka? Mert nem kizárt hogy az oktatóval van a gond de ez nem biztos.
2015. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Én is 3x buktam. Nem nagy hibák miatt. Egyszer pl. vizsga után mondta az oktató, hogy nem is kellett volna megbuktatni, mert nekem volt elsőbbségem és nem volt zebra sem. Mondom hát köszi, időben szólt.
2015. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgabiztossal szemben az oktató sem tud érdemben fellépni, szóvá teheti ugyan, ha nem ért vele egyet, de azzal többnyire csak annyit ér el, hogy a további vizsgákon már az oktató személye miatti ellenszenv is nehezíti a vizsgázó helyzetét - ezért inkább hallgat az oktató.

Mindez persze vizsgabiztos függő is (ismerik egymást a vizsgabiztos és az oktató), vannak rendes, segítőkész vizsgabiztosok, és vannak morcosak, szigorúak - s a vizsgán csakis a vizsgabiztos véleménye számít.

2015. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia. 3-szor Buktam kresszből, és forgalomból is. 12 éve vezetek nap mint nap, koccanás mentesen, kétszer büntettek eddig , egy parkolás, és egy gyorshajtás 30-30e ft. kb 300e kilóméter alatt.

Ne aggódj sikerülni fog.

2015. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Viszont tényleg írd le, mi volt a buktatás oka, hátha szolgálhatunk pár hasznos tanáccsal.
2015. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!