Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha meghúzták az autóm, akkor...

Ha meghúzták az autóm, akkor vajon a másik autón keletkezett kár?

Figyelt kérdés
Az autóm nincs egyáltalán behorpadva, viszont a másik autó festése (gondolom az,mindenesetre nem tűnik egy mély sérülésnek) az meglátszik rajta.Ilyenkor a másik autón is keletkezett kár?Sejtem ki húzta meg,hátha ez alapján be tudnám azonosítani.
2015. nov. 3. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott a másik kocsiról a festék rajta akkor garantált hogy a másik autón is meglátszika ynoma.
2015. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Biztos hogy lesz nyoma ilyen esetbe sajnos tapasztaltam hogy egy bénázó lányka telibe meghúzta az autómat, igaz nem nagyon de látszódott az ő kocsijának a színe az enyémen, plusz az övén is volt nyoma jócskán. Nem volt nagy kár polírozással meg némi kisebb trükkökkel megoldottuk a problémát, a kiscsaj annyira megvolt rémülve hogy megsajnáltam mondta hogy ha kell kifizeti, de nem fogadtam el tőle pénzt, papírt sem írtunk, mondtam neki hogy megbírom oldani a problémát nem kell ügyet csinálni belőle, de nagyon ragaszkodott ahhoz hogy fizessen így megadta a számát arra az esetre ha mégis költenem kell rá nagy összeget akkor kifizeti, de nem kértem tőle ilyet, de minden esetre felhívtam hogy hozza át az ő autóját megcsinálom azon is a problémát, hasonló volt a fényezés mindkettőnek csak az övé világosabb volt mint az enyém, de megoldottuk és minden rendben volt. Ezt is csak azért tettem mert szegény nagyon félt attól hogy az apja nagyon lecseszi és mégis emberek vagyunk, én sem voltam kezdő koromba tökéletes vezető, én is vétettem hasonló hibát csak én hátulról tolattam bele más autóba, és az illető sem kért tőlem se pénzt, se semmit.
2015. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!


Második,rendes voltál azzal a lánnyal nagyon,ritka manapság az ilyen. Az enyém a ház előtt parkolt,és akkor húzták meg,nem hagyott ott értesítést,semmit aki tette.

Igazából én sem szeretnék pénzt kérni tőle,főleg,hogy van ismerősöm aki meg tudja csinálni,ez sem nagy kár,polírozással biztosan eltüntethető,de azért annyit ott hagyhatott volna,hogy bocsánat.

2015. nov. 3. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg ezt az enyhe sérülés okozását észre sem vette. Az egyik magyar autós műsorban mondta az egyik meghívott női vendég, hogy azt sem vette észre, hogy nekitolatott egy fának és ő még csak nyomta a gázt és csodálkozott, hogy nem ment hátrébb az autó. Szóval van olyan, akinek durvább dolgok sem tűnnek fel.
2015. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!