Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Casco? Hogyan is van ez? Én...

Casco? Hogyan is van ez? Én okoztam kárt, a másik autón egy horzsolás és kis horpadás keletkezett. Az én autómnak a a bal eleje sérült.

Figyelt kérdés

Kifizetem az autó javitását, és majd utal a biztosító?

Önrészt kell mindenképp fizetni, és az azt meghaladó részt fizeti a biztosító?


2011. jún. 3. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is a biztosító emberének kell látni, ő veszi fel a károkat, fényképez stb. Ez a kötelező része a másik kocsira vonatkozik.

Az önrészes dolog, a CASCO a Tied, ott az önrész feletti részt kell neked fizetned...

2011. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem a casc-nál az önrész feletti részt kapja meg .. tehát ha megállapitanak egy 100 000 forintos kár akkor kaphat 90 000-t ..ha 10 % az önrésze. vagy ha forintositva van akkor annyival kevesebbet. de mindenképp a biztosítóhoz kell menni felvetetni a kárt.

a másik autós meg kapott betétlapot azzal nem kell tovább foglalkozni.

2011. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vétlen autósnak a te köteleződre fizet a biztosító.

Ha filléres a kár,érdemes átvállalnod, és akkor nem emelkedik a bónuszod. (ki van ez találva)


A tiedet ha van Cascod, arra fizeti a biztosítód, de csak az önrész feletti összeget. Mivel kis koccanásról írtál, kb. semmit. (ez is ki van találva)

2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!