Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki most tanul/tanult vezetni...

Aki most tanul/tanult vezetni mennyi vezetés órát vettetek mire meglett az 580km?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen lesz hasznos a válaszom, de én most járok vezetni, a 16. óránál járok, és kb 180 km-nél. Mondta az oktató, hogy az első 10 órára nem írhat 50 km-eket be, mert elég hihetetlen, de a 10.től elkezdte emelni alkalmanként 40-60 km-t ír be. (100 perc egy alkalom)

Amúgy nem nézi, úgy írja, hogy jó legyen, mire eljutok egy vizsgaszintre, addigra meglegyen mindenképp az 580 km, úgy írja.

De ez nagyon oktató függő, az, aki a pénzre megy, az szerintem direkt nem is segít egy kicsit se rá, hagy menjen a pótóra. Szerencsére az én oktatóm abszolút nem pénzéhes, így úgy írja, hogy mire vizsgaképes leszek meg is legyen az 580 km.

De más ez vidéken, meg Budapesten is, mert városban bent nyilván kevesebb km-t mész, mint vidéken, ahol nincs minden sarkos lámpa.

2015. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még 7 alkalmam van a 30. óráig, az kb 420 km még, és most vagyok 180-nál, szóval a 30.-nál meg is lesz a 600 km.

De szerintem pár pótórát venni fogok, mert szerintem szükségem lesz rá, legalábbis a felénél most úgy érzem.


Előző voltam.

2015. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem igen igazad van nagyon oktató függő. Nekem 30. Órára lett 488km és most váltottam oktatót is és a parkolások vissza vannak még. Hajrá sok sikert sikeres vizsgát kívánok neked!!!!:)
2015. nov. 12. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy nem is baj ha veszel pótórát annál biztosabb a tudás és a vizsga! Én is veszek 10-et tuti
2015. nov. 12. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sok oktató vezeti precízen a vezetési kartonokat, sőt általában nem is titkolják a tanuló előtt, hogy azon kamu adatok vannak.

Városi közlekedés gyakorlása esetén, óránként 10-12km már igen mozgalmas, jó eredmény.

Normális oktató, ha a tanulóját esélyesnek látja a sikeres vizsgára, nem húzza fölöslegesen vele az időt, a vezetési kartonján meglesz az 580km.

Ez nem azt jelenti, hogy a 30 kötelező óra után biztos lehet menni vizsgázni, az oktatók biztos bukást jelentő vizsgához nem szívesen asszisztálnak.

2015. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40 órát vettem, és ezalatt több mint 900km-t mentem.
2015. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!