Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok valami oldalt mondani...

Tudnátok valami oldalt mondani, ahol fent vannak az új vizsgakérdések?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! A segítségeteket kérem!

Október vége körül elkezdtem a KRESZ-t, végig a 'szakoe.hu-t' nyomtam, és az oktatóm mondta hogy azon nincs fent az összes kérdés ezért ajánlott egy másik oldalt az 'edukresz-t' de itt meg csak a kérdéseket adja be, a válaszokat meg nem. Esetleg ha ti tudnátok nekem valami jó oldalt ajánlani, leírnátok?



2015. nov. 16. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ugyanazt a kérdésbankot használja a Szakoe, mint a közlekedésfelügyelet a vizsgán. Ha azokat nagy biztonsággal tudod, meglesz a vizsga.
2015. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok ha inkább maradok annál. Úgyis már csak 1hetem van hátra. Hát majd reménykedek :) Köszi a választ!!
2015. nov. 16. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulni KRESZ könyvből lehet, a különböző tesztek jók a visszaellenőrzésekre, de azokból a szabályok csak felületesen tanulhatók.

Az "edukresz" kérdései is jók lehetnek válaszok nélkül is, ha azokat magabiztosan meg tudod válaszolni.

2015. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!