Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hamarosan elrepülök két hétre...

Hamarosan elrepülök két hétre Finnországba! Szerintetek megengednek a stewardessek, hogy használjam a telefonomat (repülő üzemmódban persze) egy két dologra? (többi lent)

Figyelt kérdés

A testvéremmel együtt visszarepülök Finnországba most Szombaton két hétre! Utaskísérővel fogunk utazni szó szerint kézről kézre fognak minket adni! :P

Szeretném felvenni (repülő üzemmódban persze) a felszállást és a leszállást, ill. fotózni is szeretnék mert egy kisebb videót szeretnék készíteni a Finnországi utunkról mert videózásban szeretnék majd kezdeni! :)

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy ezt nekem megengedik? :(


17/L



2015. dec. 14. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

50% - vagy igen, vagy nem :-)

Szoktak videókat készíteni az utasok a repülőn.

2015. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Le- és felszálláskor alapvetően flight mode-ban sem használhatod az elektronikus készülékeket - más kérdés, hogy a biztonsági okokból szintén beszíjazott csajok nem fognak odaszaladni hozzád emiatt.
2015. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor én utaztam Finnországba, én is csináltam videót a felszállásról. Senki sem szólt érte, hogy nem kéne. Bár az tény, hogy ha a repülőgép utasterét fényképezed, azt nem nagyon szeretik, azért általában szoktak szólni.

Nem tudom mikor indultok és érkeztek, de amikor mi mentünk, sokat nem kellett fényképezni és videózni, mert végig korom sötét volt. Ráadásul a leszálláskor esett az eső, és a köd is leszállt. :)

2015. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg videó van fent és én is szeretném felvenni! :)
2015. dec. 14. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:

ma már nem tiltják a telefon használatát, a társaságok műszakilag igazodtak a fejlődéshez.

de ha biztosra akarsz menni, akkor tedd repülő üzemmódra, és annyit videózol, amennyit bír az akksid...


szóval forgathatsz..csak ülj az ablakhoz..nem kell megkérezni, csak fotózz.


(ugyanis már régóta vannak olyan kamerák, amiben telefonkártya van, és azonnal tolja tovább a képet...tehát nem lehet vele telefonálni, de sim kártya van benne...a hatása ugyan az...ezért nem tiltják a fotózást)

2015. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös írt pár butaságot. A SIM kártya az ügyfelet azonosítja, semmi köze a fotózáshoz.

Repülő üzemmódban használható a telefon, de olyan felvétel nem készülhet, amelyen a személyzet és más utasok láthatóak. Ablakon kifelé fotózhatsz.

2015. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de valószínűleg nem ablak mellett fogok ülni sajnos mert a kis "drága" húgom lefoglalta ezért majd át kell másznom rajta vagy megmondom neki hogy tartsa meg a telót ameddig fel nem szállunk! :)
2015. dec. 15. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nem tudod miért írtam a sim kártyát akkor fuss neki mégegszer..a sim kártya más miatt kell


persze az is lehet, hogy fölé ment..

2015. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rettenetes a helysírásod. Szedd össze magad.

Egyébként telefont repülő üzemmódban használhatsz.

2015. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

legutolsó válaszoló!

Kinek rettenetes az írása? :)

2015. dec. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!