Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Etikus-e egy szemétparaszt...

Etikus-e egy szemétparaszt módon parkoló luxusautót megkarcolni?

Figyelt kérdés

Vegye már észre, hogy nem az övé a világ. Luxusautóra telik, parkolójegyre nem? Odaáll ahova akarja?


Etikus-e móresre tanítani az ilyet?


(elméleti kérdés)



2015. dec. 20. 14:02
1 2 3
 11/23 szántóvető ***** válasza:

már a kérdés is provokatív(luxusautó.)

etikus más autóját megkarcolni?nyilván nem.

2015. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem etikus más tulajdonát szándékosan megrongálni. Tiltott helyen megállni sem az, de ne süllyedj már le ugyanarra a szintre.


A cetli, csokis kilincs, felemelt ablaktörlő, kocsi elé-mögé tolt kuka, ökölrázás mind-mind lehetséges módozatai a figyelemfelhívásnak, szóval vannak eszközeid bőven.


A kerekeket ne babráld, mert a következő sarkon kisodródik és átmegy egy óvodáscsoporton - te másnap sírva fogsz bemenni a rendőrségre, hogy nem ezt akartad.

2015. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

ezt kérdést akkor tedd fel, ha majd a te dzsipódat karcolja meg valaki...aztán egál.


esetleg nem árt szekrényméretű izomagynak lenni, mert könnyen beleszaladhatsz egy hatalmas pofonba. sosem tudhatod, hol vn kamere, vagy ki, és honnan figyeli a járgányt.


hamar érhet meglepetés. ebben az esetben etikáról beszélni módfelett izgalmas..

2015. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a pontozásokból látom, hogy te elhatároztad, hogy etikus és lepontozol mindenkit, aki szerint nem az. Ezzel nincs baj, mert mindenki eldöntheti, hogy etikus, fair játékos lesz, vagy nem. De akkor miért kérdezted meg?


Ettől függetlenül még nem lesz etikus. Az is kérdés, hogy mennyire szemétparaszt. Azért szemétparaszt, mert nem váltott parkolójegyet? Akkor majd megbünteti a közterület felügyelet. Neked semmi dolgod vele.

2015. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Manapság akinek luxusautóra telik az vagy lop, vagy korrupt, vagy kizsákmányol, vagy ezek leszármazottja.

Negyedik út is van, de elhanyagolható. Vagyis amit tesz az becstelen.


14/14: senkit nem pontoztam se le se fel.


Oké, értem. Nem szabad, mert jajj a kamera. Vagy jajj mi lesz ha leeresztett kerékkel baja lesz. Mi baja lehet? 64 légzsákja és cascoja van!

De értem, mi van ha másik autó egy trabant, abból porsche lesz.


Bosszúság és nem károkozás.

Jó, legyen bosszúság.

2015. dec. 20. 19:51
 16/23 A kérdező kommentje:
krumpli a kipufogóba?
2015. dec. 20. 19:52
 17/23 szántóvető ***** válasza:
gyerekes.
2015. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy megtaláljon a tulaj.
2015. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

igen bzmg, gyerekes vagyok. De minden jogom meg is van rá. :P

Ellenben neked talán már nincs meg :D

2015. dec. 20. 22:10
 20/23 szántóvető ***** válasza:
nekem biztos nincs mert én nem kattogok ilyen semmiségeken.de ne hallgass rám,szerezz be egy méretben megfelelő krumplit és hajrá.
2015. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!