Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért fontos hogy jogosítvánny...

Miért fontos hogy jogosítvánnyal rendelkezzünk?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert tudsz vezetni gépjárművet, amire bármikor szükséged lehet az életben.
2016. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valaki nem akar jogsit soha életében.

én nem bírnám végig élni az életemet jogsi nélkül.

bár még csak kismotorra van, nemsokára jön a B kateg várom nagyon, mert akkor a hidegebb időben is csapathatom.

2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasznos tud lenni sok esetben, állás, bevásárlás, gyerekhurcolás, a párunk váltása, ha ő tud csak vezetni...etc.


Nekem nincs autóra jogsim, de esélyesnek tartom, hogy jól fog jönni. De amíg nem muszáj, nem lesz, mert sejtem, hogy nem fogom szeretni az autóvezetést és szinte sosem fogom használni, ami nem tesz jót a gyakorlottságomnak :D

Motorra van jogsim, mert azt szeretem, az autót nem. A párom is hasonlóan érez, neki mindkettőre van, mert muszáj volt, de ha egy mód van rá, motort használ :)

Állás kapcsán egyikünknek sem kellett, max. munkába járáshoz. Viszont ahol lakunk, ott nincs tömegközlekedés s nem is vagyunk érte oda.

2016. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy fontos szerintem lassan alap lesz a munkavállalóknak ha már nem az.
2016. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert gyerekkorom óta arról álmodoztam, hogy mikor lesz már meg a jogsim, hogy vezethessek.
2016. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A saját szemszögömből. Nekem agorafóbiám van, ezt nem tudja elkézpelni az, akinek nincs, de ha egy szóval kellen jellemezni, azt jelenti, hogy az agorafóbiás a szó szoros értelmében rosszul van az emberektől. Ezen nem kell megsértődni, ez egy betegség.

Nekem fontos, hogy legyen jogosítványom és autóm, mert mindenképpen szükségem van autóra, mert más módon képtelen lennék közlekedni. Mondhatni létszükséglet. Itt megjegyezném, hogy előfordul, hogy nincs autóm, akkor kerékpározok. Képes vagyok városok közötti nagy távokat is letekerni, csak ne kelljen egy-két embernél többel összefutni.

Más embereknek más okokból fontos.

2016. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Mindenkinek másért kell, nekem azért mert kb 15éve buszos akartam lenni, ahhoz kellett a B is. Nem használom napi szinten a kocsit, de jó hogy nem kell mindig tömegközlekedni+imádok vezetni :) Most még egy kis "házi" tanfolyam és legkésöbb februárba már buszozok :)

Üdv 25N

2016. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jam007 válasza:
77%

A jogsi nem ara való hogy BMV -vel drifteljünk, felelősségteljes dolog. Az autó oda visz ahová akarom.

Könnyen elő fordulhat hogy egyik percbe taposod a gázpedált,

a másik percben meg már a mennyország kapuján kopogtatsz.

2016. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Álláshirdetések 80%-nál követelmény a B kategóriás jogsi.
2016. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amikor majd a rendőr elkéri, jó, ha van nálad, különben nagyon húzós beszélgetésre számíthatsz :)
2016. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!