Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ-vizsgákról mik a tapaszt...

KRESZ-vizsgákról mik a tapasztalatok? Nehéz? Könnyen át lehet rajta menni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 17:06
 1/7 anonim válasza:

Ha beseggeled az összes kérdést, akkor igen.

Különben nem könnyű. Mint mindenhol, itt is tanulni kell, különben elhasalsz.

2014. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég gyakorolni a KRESZ programmal és menni fog, legalább is nekem ment így.Be sem jártam órákra és 72 pontom lett (gondolom nagyban közrejátszott az M kategória letétele még anno).

Könnyen át lehet menni, de néha úgy össze keverik a szöveget hogy belebonyolódsz.

Mondjuk a vizsgabiztos is érdekes volt, olyan perverz dagadt állatot még nem láttam.

2014. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Nekünk úgy volt, hogy vehettél 30 napos verziót az autós sulitól x pénzért, azt annyit használhattad amennyit akartad. Így nem volt kunszt ugyanazokat a vizsgán is megcsinálni :) Más kérdés, h kinek mi marad meg belőle..
2014. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
könnyű. Forgalmira vigyél kenőt.
2014. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kenőt mi? Annyi embernek sikerült lefizetés nélkül akkor majd pont neki nem fog?

Én egy centet sem fizettem és elsőre meg lett hiba nélkül.

2014. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Jól van. Halgass rám vigyél kenőt. Itt papolnak arról,hogy kenés nélkül is átlehet menni. Igen átlehet, ha egy normális VB-t fogsz ki. Van olyan VB ami korrupt mint 1 disznó és,ha tökéletesen vezetsz, akkor is megbuktat mert nincs kenőpénz. Én első vizsgámon 1 óra után megkaptad a lapomat, olyan hibapontokkal, akit kb bárkinek behúzhatsz ,ha úgy gondolod : Pl, rossz iránytartás ?( Sávomban mentem végig,jobb oldalt) Közlekedési helyzetet lassan ismeri fel. ÉS? betartottam mindent szabályt, nem akadályoztam semmit. És idegen helyen jó,hogy lassan ismerem fel,bár ezt nem tudom,honnan szülte ki.Nem voltam fékkészültségben( Felháborodtam,mert egyszer sem nézett előre, végig az oktatóval beszélt disznóvágásról ). Hidd el vigyél kenőt. A második még meg is jegyezte,hogy sokkal - sokkal roszabb diákok szokták a kenőt vinni...
2014. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig három kategóriára forgalomvizsgáztam,mindhárom elsőre megvolt yatt nélkül.


A Kresz vizsga? Ha tudod a szabályokat akkor nem nehéz és tökmindegy mit kérdeznek. Én nem feltétlen értek egyet azzal a módszerrel, hogy csak a tesztet nyomatják orrba-szájba, megtanulják a válaszokat, de nem értik mi miért van. Élesben meg nem árt ha tudod mit miért kell csinálni.

2014. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!