Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi visz rá erre egy buszsofőrt...

Mi visz rá erre egy buszsofőrt? Tudnék valamit tenni, hogy szankcionálják ezt?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy kedden Kecskeméten vártam a 14/D jelzésű buszra, ami meg is érkezett kb 16:23-kor. Rajtam kívül egy nő állt egy (szerintem) fogyatékos kb 9-10 éves gyermekkel. A busz megállt a megállóban, kiengedte a leszálló utasokat, de minket, akik fel akartunk szállni nem engedett, hanem ment tovább. Tudtommal köteles lett volna felengedni a buszra. Nem volt sok ember a buszon, ott a busznak meg is kell állnia és mi meg nem voltunk olyan állapotban, hogy ne álljon jogunkban igénybevenni a tömegközlekedési eszközt. Mit tudok tenni? Nem igazán nyugtat meg annyi, hogy beintettem a pasasnak, sajnálom azt a fagyoskodó gyereket, na meg én is baromi diszkriminatívnak éreztem, mert (gondolom a nem annyira átlagos hajam miatt) elég megvető pillantással nézett rám... Sajnos ez nem is az első eset, pár hete volt egy másik is...
2016. jan. 20. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan a menetrendben, hogy csak leszállóknak áll meg? Nem ismerem azt a járatot. Gyorsjáratoknál láttam ilyet menetrendben nálunk. Ha nem erről van szó jelentsd a volánnál.
2016. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ez helyi járat :/
2016. jan. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!