Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán, hogyan kell...

Forgalmi vizsgán, hogyan kell ellenőrizni a kormányt, hogy megfelelően működik-e? : )

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett:)


De, ugy kell, hogy jobbra -balra forgatod nem e akad ill megnézed a holtjátékát, tehát a holt játék az amikor forditod a kormányt de a kerék nem mozdul, ennek 2-4cm -nek kell lennie:)

2010. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ohh értem:)..kösziii:).és amikor a holtjátékot ellenőrzöm akkor a motor járjon és.legyen üresbe a váltó, vagy hogy?:O
2010. márc. 28. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:

csak ha gepjarmu szervos.Ha meg regebbi akkor nem muszaly.

De gondolom nem lada 1200 -sel fogsz vizsgázni.

2010. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm köszi:D...nem, nem lada:P:D..renault clio;)
2010. márc. 28. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked nem volt műszaki???
2010. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de, de ott csak elmondták hogy napi első indulás előtti teendők: gumik, kormány, fék stb ellenőrzése, arra nem igazán tértek ki hogy ezeket hogyan kell-.-
2010. márc. 28. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oktatónak illett volna felkészíteni...
2010. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért kérdeztem mert ott mindent el kellett volna mondani! Kerékcsere, kormány, lámpák stb. Millió dolgot! Kérd tőle számon!
2010. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha megvan még az elméleti tankönyved, annak a belső borítójára rá van írva, de az oktatódnak kellett volna elmagyaráznia. Én olyan autón tanulok, amin van kormányzár, tehát először azt kell kioldani, aztán a holtjátékot nézed meg (ez max. 4 cm., a 2-4 cm-es válaszba beleköthetnek, egy új autón már nincs 2 cm holtjáték sem), végül beletekersz a kormányba, hogy mozdul-e a kerék, nem recseg-e a kormánymű. De ezeknek az ellenőrzése benne van a rutinban, nem?
2010. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!