Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Menyit keres egy villamos vezető?

Menyit keres egy villamos vezető?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni menyit keres egy villamos vezető a bkv-nál?

Hány műszak van?

Milyen juttatások......stb!


2010. márc. 29. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Azt nemtudom, de az fix, hogy tud helyesen írni :D
2010. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy rólam van szó!

Egyébként meg Ba...d meg!

Baromira elegem van már, hogy nem lehet a kérdésemre válaszolni anélkül hogy valakinek ne lenne egy rossz hozzá szólása!

Elnézést, hogy nem jó a helyesírásom, bocsánatot kérek akinek ez bántja a szemét de a továbbiakban szeretném ha a kérdésemre kapnék választ ,nem a hibámra!

Az oldal neve gyakori kérdések és válaszok nem pedig beszólok neked és le alázlak!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 29. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy az oldal neve gyakori kérdések és válaszok, viszont engedd, meg magadnak azt a parányi luxust, hogy szépen, helyesen választékosan írsz. Ezzel mentális képességed nagyobbnak tűnhet, (ergo okosabbnak látszol mint egy ötödikes)

És ha valaki rád szól az nyilvánvalóan nem véletlenül teszi.

Nagyon zavaró tud lenni egy hebehurgya csak fellövöm hogy legyen még egy kérdés.


Amúgy kérdésedre válaszolva.

100-150ezer forint között vihetsz haza. ingyenes utazás a BKV járatain, üdülési csekk.

2010. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezek szerint nem én voltam az első, aki az analfabétán leírt kérdésedet megszólja. De persze nyilván bennünk van a hiba :D


Nekem egyébként abból van "baromira elegem", hogy némely kérdező nem tudja minimálisan megtisztelni a válaszolókat (akik valljuk be, neki csak szívességet tesznek) azzal, hogy legalább legalább a helyesírásra odafigyel. Ez nem tudás kérdése, mert az oldal is kijavít. Ez csak a lustaság.


De hogy én is válaszoljak a kérdésedre (és talán rájössz, hogy mégiscsak érdemes leírni helyesen egy kérdést):

egy villamos vezető nem keres, a villamos vezetőnek ellenállása van - többek között.

2010. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Nem azért teszem fel a kérdéseimet, hogy egy újabb legyen fenn az oldalon, ebben nagyon tévedsz!

Elnézést a káromkodásért is, de hidd el mindig figyelek a helyes írásra és még is!Amíg iskolába jártam még + órákat is vettem de úgy tűnik teljesen feleslegesen!

Szeretnék helyesen írni hidd el!

Nem én leszek villamos vezető!

Köszönöm a kérdésemre kapott választ!

2010. márc. 29. 10:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindig kijavítom amit az oldal kijelöl, hogy nem jó!Tehát nem vagyok lusta!

SAJNÁLOM HOGY NEM TUDOK HELYESEN ÍRNI!

De most már édes mindegy mit írok úgy is csak egy buta kérdezőnek tartotok!

Nem fogom bizonygatni az ellenkezőjét mindenki azt hisz amit akar!

24 éves 2 kis babájával itthon levő anyuka vagyok aki azon kívül hogy nem tud helyesen írni még intelligens!

Sajnálom hogy a válaszaimból nem ez jön le!

Még egyszer Bocsánat!

2010. márc. 29. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem tartalak buta kérdezőnek, és ezt komolyan gondolom :) Én is bocsi, de hidd el, kiakasztó, amit itt néhány kérdező produkál.


150eft nettó szerintem megvan, még afölött is lehet, ha túlteljesít.

2010. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tubarózsa ***** válasza:
100-150nettó szerintem is megvan. műszak? a legtöbb villamos korán indul későn kezd, akkár hajnali 3kor is lehet szolgálat kezdés, és este 0.00-1.00kor is lehet szolgálatvégzés. szóval délelőttös és délutános műszak van. buszosoknak van olyan hogy beugró ill. középrész,a villomosnál ezt nemtudom hogy hívják, de biztos van. jutatást nem tudom. de április 20.án okosabb leszek :)
2010. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!