Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Zöldterületen való parkolásnál...

Zöldterületen való parkolásnál jogi kiskapu 2016ban?

Figyelt kérdés

Zöld területen parkoltam, nyílván hibás vagyok, de nem érzem teljesen jogosnak, és felháborít, hogy ezért fizessek kb 30ezret. Van még valamilyen kiskapu vagy valami ami enyhítené a büntetést?

Pár infó: Egy kövezett parkolónál álltam, de már a kövezett rész szélén mert csak oda fértem be, nem füvön inkább sárban. Semmi nem jelölte mettől-meddig tart a parkoló. Munkanélküli vagyok.


Kérem hozzáértő emberek szóljanak hozzá!!!!!(mert nagyon sok hasonló kérdésbe hozzá nem értő emberek okoskodtak és kiderült, hogy hülyeséget beszélnek)



2016. febr. 17. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha jól dokumentáltan olyan területen álltál meg, amely zöldterületnek minősül vagy minősült mielőtt rommá parkolták volna, akkor az egy jogilag teljesen tiszta helyzet és akár fáj az igazság, akár nem, kiskaput keresni kár, mert nincs. Megjegyzem ez nem egy jogi fórum, szóval ne nagyon lepődj meg, ha jogi kérdésekben nálam jóval járatlanabb emberek hülyeségeket írnak.
2016. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A közterület felügyelettel nem lehet alkudozni, mert csak pénzbehajtásra vannak!

HA nem fizetsz, akkor átküldik a rendőrségre, ott már értelmes emberek vannak. Vagy ha tovább küldik az önkormányzatnak, akkor ledolgozhatod közmunkában.

Nézd a jó oldalát: lesz munkahelyed! :)

2016. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Nem kiskaput kell keresni, hanem betartani a szbályokat.
2016. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké fa**fej, én betartottam volna, csak ahogy igaza van az elsőnek, már szarrá volt parkolva, így egyáltalán nem látszott, hogy az már nem a parkoló része. Semmi nem jelölte, hogy az zöld terület. Ezért nyilván jogtalannak érzem, hogy ezért 30 ezret kifizessek. De kifizettem.
2017. szept. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!