Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap forgalmi vizsgám lesz....

Holnap forgalmi vizsgám lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Holnap 1orakór vizsgázom kecskeméten 32 óra vezetéssel a hátam mögött.Nagyon izgulok.Szinte minden órán hibáztam olyat ami miatt azonnali bukás lett volna vizsgán,kivéve az utolsó 2vezetési órán.Előtte vezetünk majd még 1 órát bemelegítésképpen.Mit tanácsoltok hogy ne izguljak ennyire?Kecskeméti vizsgabiztosok jófejek?

2016. febr. 28. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, én a vizsga előtt közvetlenül is vétettem 2-3 olyan hibát, ami bukás lett volna, aztán mégis meglett elsőre.

A vizsga elején még be voltam szarva, mikor elindultunk, de aztán egyre jobban feloldódtam, szinte el is felejtettem, hogy ott ül mögöttem a vizsgabiztos...


Sok sikert, meglesz az! :)

2016. febr. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

arra ügyelj, hogy ne remegj, izgulj..légy laza..


átmész, és kész..

2016. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

még az sem fontos, hogy ne remegj :) amikor parkolás után azt mondta a vibi, hogy mehetünk tovább, mondtam neki, hogy oké, csak megvárom, hogy ne remegjen annyira a lábam :D


vizsga előtt én is mentem egy órát még, amit lehetett, elrontottam, semmit nem tudtam megcsinálni. aztán mégis sikerült :)


nagyon drukkolok.

engem nem vitt volna az oktató így vizsgázni, csak a mikor már stabilan nem voltak nagy, bukós hibáim.

2016. febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodjál le az Meg nyugtat! az hogy mit vezettél legutoljára azzal ne foglalkozz , mikor B re vizsgáztam előtte való nap olyat remekeltem , hogy azt mondta az oktatóm, hogy így csinálom a vizsgán akkor bukfenc! meg van egy pár kategóriám és mind bukás mentesen sikerült! Egy kalappal neked!
2016. febr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

most néztem az időt ,pont a kormány mögött ülsz!

na sikerült?

2016. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igen sikerült:))))))))))) Köszönöm mindenkinek!:)

Nagyon jófej VB-t fogtam ki:)

2016. febr. 29. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól vezettel!
2016. febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Esetleg láttál utolsó?:)))))
2016. febr. 29. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem láttalak, csak nincsen jó fej v.b ha hibáztál,és rosszul vezetnél akkor rettenthetetlenül meg húznak! ezt meg teheti mosolyogva is!
2016. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!