Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanuló vezető vagyok, van...

Tanuló vezető vagyok, van amikor hibátlanul megy és akad amikor abszolút nem tudok koncentrálni folyamatosan hibázok. Hogyan tudnám ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Április 5-én lesz a vizsgám, Általában olyan jól megy aztán meg jön egy nap amikor nem figyelek oda nem tudok koncentrálni, pedig az oktatóm is tudja,hogy ügyes vagyok. Hogyan tudnám ezt megszüntetni? Szeretnék elsőre átmenni forgalomból. Légyszi adjatok tippeket :) Köszönöm

2016. márc. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetes az ilyen formaingadozás.

A vizsgán koncentrálni, figyelni fogsz, mivel az vizsga lesz, készülsz rá.

Most van az az időszakod, amikor kezded azt hinni, hogy már jól megy a vezetés, és kapod a figyelmeztető jeleket, hogy bizony még nem... a következő lépcsőfok az lesz, amikor már jogosítvánnyal, és egyedül kell közlekedned - akkor tanulsz meg majd igazán figyelni

2016. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vaki1616 ***** válasza:
az a lényeg hogy nyugodt legyél ne kapkodj annál rosszabb nincs amikor kapkod az ember vezetés közben, akkor van az hogy mindent elront mert egyszer van valami kis hiba ami miatt még simán átmennél de hirtelen gyorsan ki akarod javítani és kapkodsz ekkor ismét történik valami a kapkodás miatt és még lehet ekkor is átmennél csak már rástresszelsz a dologra és feszültté válsz ekkor jön az hogy látja rajtad a vizsgabiztos hogy ez az ember fél az egésztől és bumm megbuktál ( nem mondom hogy így van de ezis elő szokott fordulni)
2016. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1#-esnél a pont!
2016. márc. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma buktam meg másodjára. Reméljük neked összejön.
2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

-Aludt ki magadat

-Ne kapkodjál

Csak 40-50 perc a vizsga, ebből kb. 10 perc a manőverezés, tehát nem kell sokat koncentrálni :) Nézd a tükröt rendszeresen, főleg kanyarodás előtt!

2016. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!