Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliában buszsöfőrködöm 10...

Angliában buszsöfőrködöm 10 éve. Unom már nagyon meg az embereket is megutáltam. Váltanék class1 job-ra. Van rá jogsim de tapasztalatom nincs. Mit érdemes?

Figyelt kérdés

Tesconál (Dagenham) voltam felvételin, fel is vettek volna de visszaléptem mert ügynökségen keresztül ment.

Írjon aki ilyet csinál vagy csinált.

Adr munka milyen?

Jól fizető érdekel, hétvégi munka rendben van.

De éjjel nem dolgozom. Sőt korán sem kelek.

9-24 ig bármikor jó. kb 10 óra / nap

Jól beszélek angolul , el tudok menni állásinterjúra, valószínű fel is vennének szinte bárhova csak jó lenne pár tanács/tapasztalat mi a jó meló/ jó pénz.

Kezdetnek megteszi 2000/hó is de miután belejövök túlórával jobb lenne ha 3000-et karcolná.

Cserébe ha valakit érdekel busdriver melóban naprakész vagyok.


2016. márc. 20. 21:11
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:

A Heathrow reptérre láttam class1 sofőrmunkát, 4x12, majd 4 nap pihi. Havi 2ezerre jött ki, nappal vagy éjszakai műszak, 6-6ig vagy 7-7ig.


Sokkal többet nem tudom hogy hol kapsz, nekem pl vért izzadva jön össze a havi 3ezer, úgyhogy szólj ha van jobb :D

2016. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A te melódról írj. Milyen munka? Munkaidő? Ügynökség-e?

Ilyesmi érdekel. Persze ha sofőrmunka.

Amugy 3000 felett szerintem nincs, az a plafon és azért is marha sokat kell melózni.

2016. márc. 20. 23:29
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nem ügynökség, nem csak sofőrmunka, több dologból tevődik össze.

A munkaidő sok, kb 10font/óra átlagosan, tehát havi 3000hez havi 300 óra munka kell, természetesen self employed, tehát könyvelőt kell fizetni és adózni belőle.

Nem akkor mész amikor szeretnèl, ha megy az sms hogy reggel 4, akkor 4kor ott kell lenni.

2016. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az is kemény.

Köszi a választ.

2016. márc. 21. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi jön ki tiszta haszonként? Mármint amit szabadon költhetsz?
2016. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha tőlem kérdezed a 2000-t nettóban értem.

Busz heti 6 nappal, napi 8-9 óra. (nem London)

2016. márc. 21. 11:20
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ami szabadon pancsolható?

Havi kb 1000, de tudnék spórolni ezen. Pl nem vidéken 2szobás lakást bérelni hanem London 4es zónában egy szobát. Ez havi +400. Mivel messzebbről járok be, ezért havi +200 a tankolás. Magasabb lenne a biztosítás, de a havi 500zal több maradna így is.

Sok mindentől függenek a kiadások: lakás, munkahely távolsága (kocsi, metro, busz), mennyire spórolsz, milyen "luxust" engedsz meg magadnak.

2016. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kiflitolvaj ***** válasza:

Hali,


Én heti 5 napot nyomok (hétvégén is dolgozom) és ez az évem így 41 ezerre jön ki, annak a nettója kb. 31000, ami ezek szerint durván 2600 havonta. Ez egyébként elég összetett, én alkalmazottként dolgozom, a hétköznapi órabérem kb. 11 fontra jön ki, a hétvégi pedig durván 20. Évente kétszer kapok bónuszt, ha nincs balesetem, ha esetleg lenne, akkor természetesen csak a bónuszt bukom, de azt is csak akkor, ha 100%-ban az én hibám. Egyébként elég laza, senki nem piszkál, arra megyek, amerre akarok, ha bármilyen parkolási, vagy korlátozásos bírságot kapok, akkor azt a cég fizeti, nem érdekli őket, hogy a fix utamra egyik nap 110 liter gázolajat használok el, a másik nap pedig 140-et, mert nem ugyanarra mentem, vagy jobban nyomtam neki, tök mindegy. Ez is multidrop, de én elég kényelmesen csinálom, nincs semmi stressz. A Tescosok szarabbul keresnek és állandóan hívogatják őket, hogy pl. miért mennek 53-mal a single carriagewayen, stb. Ügynökségen keresztül pedig a legtöbb helyen csapágyasra hajtod a szopórollert, mert olyan utakat adnak, hogy egy évet öregszel egy nap alatt. Ja, én korán kelek, de vannak kora délutáni utak is, az végülis beleférhet éjfélig. Az assessment viszont nem könnyű, elég sokan megbuknak. Mondjuk én az ADR-el inkább megpróbálnám pl. a Hoyert, ott van 4/4 is, az elég jó.

2016. márc. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Nagyon köszi a választ.

Pont ilyen infókra voltam kiváncsi.

Adr üzemanyagos munkát keresnék elsősorban.

Utána nézek azoknak a cégeknek akiket írtál.

A tied is jól hangzik.

Class1 vagy class2? Mennyire multidrop? Hány lerakó?

2016. márc. 22. 16:21
 10/11 kiflitolvaj ***** válasza:
Class 1, nekem 10 boltom van és kb. 360-400 km között megyek, de mint említettem szabadon választom az útvonalam, ha túlórázni akarok, akkor arra megyek, amerre dugó van. :)
2016. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!