Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga utani intezni...

Forgalmi vizsga utani intezni valok?

Figyelt kérdés
Kerdes igazabol az lenne ha sikerult a forgalmi akkor van hatarido elintezni a papirmunkakat vagy nincs,mert a vizsga ota egy hetet kelett varnom es most nem fogadjak el a papirjaim es 2-3 hetet kell megint varni

2016. ápr. 13. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Határidő: kresz vizsgához képest 2 év. Max ennyi időd van rá.

De mindezt az oktatódtól kellett volna megtudnod.

2016. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb oktato iylenekre nem tér ki. :D
2016. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a forgalmi vizsga után csak arra figyelj, hogy az orvosi alkalmassági ne járjon le a vizsgaigazolás kiváltásáig... tehát akár 9 év múlva is kiválthatod, ha mondjuk akkor lesz meg az elsősegély-vizsgád. És ilyenkor lesz egy 9 éves, nemsokára lejáró, de NEM kezdő vezetői engedélyed :)
2016. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"es most nem fogadjak el a papirjaim es 2-3 hetet kell megint varni"

Ezt nem értem, miért kell várnod? Mit nem fogadtak el?

2016. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,mondtak hogy nincs hatarido, csak utanna olvastam es lattam regebbi posztokat ahol azt irtak 5 nap alatt kikell valtani, amugy a sulis papirjaim nem fogadjak el mivel kulfoldon jartam ki az iskolat es ami levolt forditva magyarra azt meg azert nem fogadnak el mert nem magyarorszagon volt leforditva
2016. ápr. 14. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig nincs határidő. Vagyis van, amit az egyik válaszoló is írt, az orvosi alkalmassági lejárta, ami 10 év.
2016. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ertem,koszonom a valaszokat
2016. ápr. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!