Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán tényleg...

Forgalmi vizsgán tényleg pofára mennek a vizsgabiztosok? Hallottam olyat, hogu a tanuló patentül vezetett, nem tetszett a pofija, és bukta.

Figyelt kérdés
Mellesleg guerekkori barátokat pl azért bultatták meg egyszer ,mert (akkor még lehetett) sárgán átment,majd a köv lámpa is sárga volt. Az oktató belefékezett ,mondvánhigy a 2ik sárgán Ő úgy tudja,hogy nem lehet már áthajtani (lol...) Erre a kedves vbiztos mondta,hogy mért fékezett hirtelen,ez balesetveszélyes. Erre a srác,hogy nem Ő félezett,és az oktató is elismerte. Mégis megbukott.. na ez mi? Inkább nek kommentálom... :)

#Hshshh
2016. ápr. 14. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,telóról írtam. :)
2016. ápr. 14. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Hpgyne, pufialapjan dole l . nmi más,

botsch, telórpé irtam

2016. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezt azok mondják, akiknek nem sikerült. Egyszerűbb másra fogni a sikertelenséget.
2016. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

"és az oktató is elismerte. "


Biztos volt ott más is, csak azzal nem dicsekedett el a haver. A pasik a farkukat látják megrövidülni, ha kiderül, nem jól vezetnek :)

2016. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az iqs választ kedves első... :)


2ik... Hát,akkor kb 10ből 7-8 embernek nem sikerült Te vagy a nagy jampi ,akinek elsőre ment. Nincs miről beszélnünk....:D


3ik.15 éve ismerem,had döntsem már én el,mikor mond igazat... :)

2016. ápr. 14. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

"3ik.15 éve ismerem,had döntsem már én el,mikor mond igazat..."

Persze, döntsd el te!

De akkor minek írsz ki ilyen kérdést, ha előre eldöntötted a választ?

( Nem "telóról" írtam.)

2016. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

"azért bultatták meg egyszer ,mert (akkor még lehetett) sárgán átment,majd a köv lámpa is sárga volt. Az oktató belefékezett ,mondvánhigy a 2ik sárgán"


Probléma?

Soha nem volt olyan szabály, hogy a sárgán MÉG át lehet menni, a kivétel az, amikor MÁR nem tud biztonságosan megállni, át KELL menni.

Átment egy sárgán, amelyik előtt valószínűleg meg kellett volna állnia, de azt még elnézték neki, a következő sárgán is átment, amit már nem toleráltak. - teljesen jogosan bukott meg.


Lehetnek, sőt biztos vannak esetek, amikor a vizsgabiztos, vagy az oktató g*ci a vizsgán, de sokkal több az olyan eset, amikor a vizsgázó hiszi magáról, hogy ő jó volt, szándékosan szúrtak ki vele, holott jogosan bukott meg.

Nagyon sok ismerősömmel került már szóba a forgalmi vizsga, érdekes, olyanok hibáztatták a vizsgabiztost, akikre egyébként is jellemző, hogy hárítják magukról a felelősséget, mindig más a hibás...

Vannak olyanok, akiknek elsőre sikerült a vizsga, akik buktak, többnyire beismerték, hogy jogosan, pedig voltak bosszantó apróságnak tűnő okok, s ilyen a sárga lámpánál meghozott rossz döntés is.

2016. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg zseboénz nélkül nem lehet meg a jogis... sok embernek mégis megglesz.
2016. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!