Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kell vinnem kresz vizsgára?

Mit kell vinnem kresz vizsgára?

Figyelt kérdés
Tudom kell személyi vagy más fényképes meg lakcím. De máshol olvastam valami vizsgalapot amim nincs. Online tanulok.Sőt valahol még bizonyítványt is írtak, hogy elkérték tőlük. Semmilyen jogosítványom nincsen még.

2016. ápr. 17. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Logikus hogy oylasmit kérhetnek csak ami van, személyit, lakcimkártyát kell vinned, iskolai végzettségről hivatalosan nem kell kérniük semmit mivel az nem szüséges a jogositványhoz.
2016. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Az oké hogy online tanulsz. A kérdés az bevagy e iratkozva autòsiskolába már? Ha igen akkor ők elintéznek ,bekérnek tőled minden papírt mielőtt időpontot kapsz a kresz vizsgára és akkor csak a személyid fog kelleni.

Egyébként más ùton fogalmam sincs hogy lehet megoldani korrekt mòdon, de ha mennék és bizonytalan lennék azthiszem minden iratom vinném + az utolsò bizit. Abbòl baj nem lehet. Ha esetleg nem sikerül ,arra az esetre ott helyben szoktak adni következő időpontot ha van nálad zsé. Azt hiszem 4800 most ha minden igaz.

2016. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
Még valami 1# -es vàlaszolò nem okoskodás de tévedsz. Az általános iskolai végzettségről kell a bizonyítvány
2016. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ma megyek kresz vigyázni. Nekünk csak a személyit kell vinni. Emellett a suliban le kellett adni a bizonyítványt és az orvosit. Meg persze a befizetett tanfolyam és vizsga díj csekket.


Vizsgalap nem kell.

2016. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Ma megyek Kresz vizsgázni. Átírta. Bocsi:)
2016. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos a suliban nem túl informatívak.


A beiratkozással is csúsztam egy hónapot, mert mikor be akartam iratkozni online tanfolyamra egy nő volt, aki azt mondta, hogy csak a hónap első munkanapján lehet beiratkozni és csak EÜ papírral és egyebekkel.


Következő hónap első munkanapján be is mentem, ekkor már egy férfi volt, aki azt mondta, hogy e-learning képzésre bármikor be lehet iratkozni ügyfélfogadási időben és az EÜ igazolást is csak a vezetésnél lett volna kötelező bevinni.


Beiratkoztam, kaptam egy papírt az alapokkal, hogy hány órát kell vezetni, mik a díjak, milyen vizsgák és mennyiért, ill. hány hónap telhet el a vizsgák között max., meg kik az oktatók és milyen autók vannak.


Kifizettem az e-learninget, de semmit nem mondtak, hogy majd mi keresünk ha befejezted, vagy gyere be hozzánk.


Befejeztem az online képzést és egy hónap múlva mikor láttam, hogy se kép se hang, bementem kresz vizsga időpontot kérni.


Ekkor megint a hölgy volt, aki közölte, hogy ha nincs nálam az EÜ igazolás és a bizonyítvány, akkor nem tud vizsgaidőpontot adni. Hiába mondtam, hogy ezeket beiratkozáskor már lefénymásolták, azt mondta, hogy őt ez nem érdekli, akkor is be kell vinnem.


Megint 2 hét csúszás emiatt (mert nem nagyon van időm munka mellet). Ismét bementem, vittem minden papírt... Ekkor ismét az úr fogadott. Kifizettem a vizsgadíjat és semmi. Ha nem kérdezem meg, hogy pontosan mikor és hol van a vizsga, akkor még azt sem mondták volna el... :)


A fickó annyit közölt, hogy vigyek személyit és bizonyítványt.


A bizonyítvány miatt vagyok bizonytalan, mert a 8 általánosos bizit, a faternél felejtettem és oda mostanság nincs időm leutazni.


A középsulis bizi van ahol elkezdtem a szakmát, de abban csak a 11. osztály szerepel és az, hogy nem tettem minden tantárgyból sikeres vizsgát (tehát bukta volt)... Az élet úgy hozta, hogy suli helyett inkább dolgozni kellett mennem, így nem törődtem azzal, hogy megbuktam, mert tudtam, hogy úgy sem fogom folytatni...


Szóval nem tudom, hogy azt el e fogják fogadni... (bár szakmát szerintem nyolc általános nélkül nem lehetne elkezdeni és gondolom ezt ők is tudják....



Kicsit sem vagyok megelégedve ezzel az iskolával, ha meglesznek az elméleti vizsgák, szerintem sulit fogok váltani, mert ha most így álnak a tanulójukhoz, akkor mi lesz vezetés közben....

2019. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Azt kell igazolni, hogy megvan a 8 általános. Ha váltasz sulit, az pénzbe szokott kerülni, 15-20 ezer környékén általában, de a leírtak alapján lehet nem járnál rosszul vele. Bár ugye ha rossz is az ügyintézés, a kifogott oktató jó lehet - ne engedd hogy neked válasszanak, mert sokszor bedobnak a legsz*rabhoz, akitől menekülnek a tanulók. Nézd meg milyen kocsit vezetnél és ha mellé nyúlsz oktató-ügyben, kérj váltást nyugodtan, nem kell végigszenvedni és gyomorgörccsel menni.


Általában személyi, lakcímkártya és 8 osztályos bizonyítvány kell a KRESZ-vizsgához; nem tudom bizonyos sulik eltérnek-e ettől, de maximum rákérdezel és kész.

2019. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!