Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi történik a...

Ilyen esetben mi történik a jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam az okmányirodában minden papírkámmal, hogy meghosszítsam a jogosítványom.

Ma jött az sms, hogy holnap mehetek érte.

Összekészítettem mindent, és látom, hogy az ideiglenes (A/4-es) papíron rosszul írtak be valamit.


Akkor én aláírtam, de nem vettem észre, de ugye mivel átvettem én vagyok a felelős, ezzel semmi gond nincs.


Viszont.


Ha holnap bemegyek és szólok a hiba miatt, akkor kijavítják, és kifizetem újra a 4000 forintot, majd várok amíg el nem készül az új és kész?


Tehát nem veszem át ami elkészült, (semmi értelme).


Vagy van valami "procedúra" ilyenkor, vagy jegyzőkönyv vagy nem is tudom, hogy mi?


2016. ápr. 20. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki hibázott a kitöltéskor. Mivel mindent az ügyintéző csinál, így te kiestél, de megint várhatod a jogsidat. Marad még a doki, ha valamit rosszul töltött ki az igazoláson, de rajta biztosan nem tudod leverni.

Mivel nem írtál konkrétumot, ezekre tippeltem.

2016. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan:


2-es orvosit vittem, de 1-est írtak be.


Nem akarok senkit hibáztatni, én vagyok a hibás, hisz aláírtam, hogy minden ok. (nem néztem át eléggé a papírt)

2016. ápr. 20. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Valszeg elirás votl csak intézik amjd, enm elsz belöle gondod.
2016. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!