Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vettem egy motorolajat és...

Vettem egy motorolajat és sajnos nem eredeti hamisítvány, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Autós boltból vettem, sajnos már benne van a kocsiban mentem is vele már vagy 150 km-ert. Azt hittem, hogy ebben a boltban jó lesz, de kiderült, hogy nem az. A 4l-es flakonon nincs egyértelműen feltüntetve a gyártási idő, év, hónap, nap. óra, perc. Csak egy értelmezhetetlen karaktersor(szám, pár betű) van rányomtatva.


A hamis termék egy Shell Helix HX7 10W-40-es flakonban volt. Büdösebb is, sötétebb, barnásabb a színe is. Most mit tegyek? 7800-at fizettem érte.



2016. máj. 6. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Dátum, gyártási idő nincs rajta.
2016. máj. 6. 11:23
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Írj shellnek fényképezd le a dobozt, vagy a fogyasztóvédelemnek.
2016. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Leereszted, mielőtt még többe kerülnek a követkemények, és veszel igazi olajat valami megbízható helyen.
2016. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani megbízható helyeket? Pl. a Mol benzin kutakon árult motorolajak?
2016. máj. 6. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Meg a tescoba is vehetsz motorolajat, mert eleg kemeny ellenorzes szokott ott lenni ez miatt, ok meg nem fognak rizikozni ilyennel, hogy hamisitvanyt adjanak. En is mindig ott veszem, minden fel van tuntetve es semmi baj az olajjal ott.
2016. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és a Mol benzin kutak megbízhatósága jó, ha mondjuk egy Mol kúton akarnék motorolajat venni? Egy Mol benzinkút van hozzám a legközelebb, ahol most tudnék venni.
2016. máj. 6. 12:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó, megbízható a MOL..az olajat eresz vissza a saját kannájába, bemész a központjukba, és megreklamálod.

Ha blokkod van, az mégjobb, de a nélkül is megvizsgálják.

2016. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olajat benzinkúton venni a legdrágább, bárhol, csak ne ott.
2016. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha nem benzinkútnál akkor, hol? ahol biztos az adott gyártótól származó eredeti gyártmányú motor olajat kapok.
2016. máj. 6. 18:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Neten rendelni, valamelyik megbízható webáruházból? Mit ajánlanátok?
2016. máj. 6. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!