Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 500000 km az már sok egy...

500000 km az már sok egy autónál? Érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés
1.9 Tdi motorról lenne szó.A tulaj azt mondta nincs ezzel semmi baj simán elmennek millió felett is.
2016. máj. 19. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Az már sok, nekem 1.9tdi 4 golfom van újonan vettem. 300 ezernél kellett benne kettőstömegut cserélni 400 ezer körül turbót ,pedig vigyáztam rá, és eddig 2 db adagolót plusz kopó alkatrészek


Régi mb szívó dieseleire tán igaz volt ... :)

2016. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] ha esetleg betudjátok másolni a linket és véleményt adni akkor megköszönném.
2016. máj. 19. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj az autó vétel nagyon totózás. A dízel motor jóval drágább ha összeszarja magát. És fél millió kilóméter már lassan a határán van. Igen elmehet 1 millió kilómétert is ha mindig gondosan karbantartották, nem hajtották szét. De ezt így megítélni csak totózás. Ha meg is veszed, előtte szánd rá azt a pár tízezer forintot és vidd el bevizsgáltatni.
2016. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nem probléma ez a km érték ha valós és fel vannak jegyezve a szervizek. Ha tudod hogy mikor cseréltek vagy újítottak fel benne fontos alkatrészeket. Ha ezeket megcsinálták akkor 500.000 km után is megbízhatsz benne. Ha a turbó és kettőstömegű meg minden egyéb kicserélve akkor részben felújított autód lehet. Ha egyéb kopásra utaló tünete nincs akkor a motorja jó.
2016. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
48%

Azért valljuk be az 500ezer km nem az az érték amit illik beletekerni. Szóval ez már csöppet sem vonzó, szóval én elhinném, hogy ennyi van benne.


Amúgy nincs ennél megkímélt ennyiért? Vagy miért akarsz felülni a legkedveltebb kétkerekű járműre? (Szopóroller)


Persze vannak olyan sztorik, szerelőm is mesélt olyan mercedes-ről amit 1 millió kilométerrel adtak tovább és patent volt, de azért az az érdekes, hogy ezek ilyen 1-1 sztorik, meg hallottam ilyenről típusú...


Szóval a lényeg, elvileg elmegy 1 millió kilométert is, de ha nem muszáj ne én legyek az ellenpélda, szóval én nem venném meg!

2016. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
500k az olyan, hogy már tuti nem kéne megvenni, ha valakinél van egy iylen kocsi, akkor azt már érdemes addig hajtani mig megy, emrt eladni nem igen lehet.
2016. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Jó eséllyel a legtöbb 200k kilóméteres kocsi is vissza van tekerve. Itt volt becsület és nem tekerték vissza. Ez azért utalhat valamire.
2016. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Előző vélemény pártján állok. Nagyon sok 500.000 km körüli vagy ennél is többet ment autó mozog a magyar utakon. Csak hát ezeknek a gazdáik meg vannak győződve hogy az övékbe nincs ennyi. Ha tudja is hogy tekert autót vett azt gondolja hogy 300.000 kmről tekerték vissza 200.000 kmre. Ezért is mondom hogy nem vészesen sok. Ha jól szuperál akkor meg lehet venni de ennek megfelelő reális áron.

A sok külföldi autót mit gondoltok mennyiért veszik meg és mennyi kmrel? Kb ennyi km van azokban is és olcsón adják kint az ilyen autókat. Kereskedőhöz kerülnek ahol 200.000 km lesz belőle és dupla vagy tripla áron meghirdetve. Meg is veszik az emberek mert hogy azok milyen megkímélt autók a gazdag németektől. Ha tudnák mi az igazság.

2016. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És amúgy mi a véleményetek a Seatokról,megbízható autók?
2016. máj. 20. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Volkswagen műszaki háttér. Annyira megbízhatók a Seatok mint bármelyik VW.
2016. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!