Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M1 pálya Bp felé menő...

Az M1 pálya Bp felé menő oldalán kb Tata vonalában, a Shell kút utáni az út feletti kamerák már az új rendszerűek és belátnak?

Figyelt kérdés

konkrétan az érdekelne, hogy belát az utastérbe, ha pl mobiloz valaki?


Igazából ezeket még a nagy telepítések előtt tették fel, csaknem tudom, mire képesek ... van aki ért hozzá vagy tudja?

(minden sáv felett van 1 de az a kisebb fajta, én nem hiszem, hogy ezek az új csodakamerák lennének, de ki tudja)


2016. máj. 30. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Véda rendszerekről rengeteg térkép van online hogy merre vannak, amug ykönnyü felismerni öket mert szinte mind ugyanugy néz ki.
2016. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, ezért reménykedem, hogy ez mintha nem úgy nézne ki ... Hát a neten én ezt meg nem találom sajnos, de azért próbálkozom ... Egyébként az új rendszerű kameráknál tök evidens, hogy belát a kocsiba és ilyeneket is lesnek, hogy pl van-e a kezében vkinek mobilteló?
2016. máj. 31. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!