Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok. Saját kocsi...

Kamionosok. Saját kocsi rendszer vagy 4 hét/1 hét pihenő a jobb? Fizetésbe mi a különbség?

Figyelt kérdés
Sokkal többet lehet keresni saját kocsi rendszerrel, ha nincs 1 hét pihenő?
2016. máj. 31. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van pár kamionos tag itt az oldalon majd jönnek szerintem. :)
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cégfüggő. Km díjazás vagy napidíj, attól is függ. Ha kocsigazda vagy elviekben többet dolgozol, többet keresel, de akkor nagyon esetleges hogyan jutsz haza, de ez is cégfüggő. Vannak cégek akik elintézik, hogy pl. minden második hétvégén hazamehess, nem kell kipakolnod, visszaülsz a saját autódra. Mások odaadják a kocsit, dolgozz, aztán, hogy mikor mész haza, az a te saját problémád.


Én csináltam régen, de ma már nem lennék kocsigazda, havi 3 ezer euróért sem, hiszen jó cégnél 3 - 4 hét alatt is szép pénzt kapsz és utána van egy szabad heted a családoddal.


Ha 3 hét alatt nem keresek annyit, ami nekem már jó, akkor a fene megette azt a céget.

2016. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!