Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudtok jó minőségű kerékpároka...

Tudtok jó minőségű kerékpárokat ajánlani maximum 60000Ft értékben?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a márkáját és a modell nevét vagy akár LINK-et is küldhettek. 26-os kerekű a nekem való méret.

Köszi előre a választ!


2016. jún. 2. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nagy könnyebbség lenne tagoltan írni a számokat, hogy ne kelljen bogarászni.


Azt mondanám, hogy nem, de kinek mi a minőség.

2016. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ja, s pl. nekem van egy tavaly vett alsó kategóriás túrakerékpárom. Akkor 140 ezer volt, az idén 160.

Kb. innen kezdődnek a teszkógazdaságosnál jobb bringák.

2016. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alex Fly ***** válasza:

Pl Bikemag aprón ennyiért már ki lehet fogni... De a többi használt kerékpárokkak foglalkozó oldalt is érdemes nézegetni.

Gondolom azt nem is kell mondani, hogy ennyiért az újat szinte el lehet felejteni. Esetleg akcióban, kompromisszumokkal.

2016. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biciklik között is van külnbség, mit szeretnél kb?
2016. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan már első, nem hiszem el, hogy ha 60-ért veszek a Decathlonban egy átlag kerékpárt, akkor az majd első úton szétesik, mert olyan nagyon szar.

Átlagos használathoz, munkába és városban járkáláshoz szerintem tökéletes, és ha karban is tartja a tulaj, akkor sok évig használhatja majd. Érdekes nekem a teszkós harmincezres is kitartott gyerekként évekig, pedig akkor eléggé beleszartam a karbantartásba, és suliba is jártam vele, napi 10 km-t négy éven át, tavasszal és ősszel. Nem kell a sznobkodás, higy fúj, 169 alatt nem is bringa a bringa...

2016. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Semmi nem áll távolabb tőlem, mint a sznobizmus. Igen, lehet kerékpározni akár hatvan éves, tiszta rozsda parasztbiciklivel.

Lehet bringázni országúton hegyre tervezett MTB-vel is, amit pár ezer forintért vettél újonnan. Lehet.

De meg fogod szenvedni.

A kérdező jó minőségű kerékpárt keres, meg nem nevezett célra.

Írtam a 140 ezer forintos bringámról.

Volt nekem olcsóbb is, még 35 ezerért is. De 60-70 km után már nagyon érzem a különbséget.

Ha szaküzletben nézel szét, ott csak drágábbak vannak.

És tudod, aki 650 ezerért vesz túragépet, sem biztos, hogy sznobizmusból teszi.

2016. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg bocs azt nem említettem, hogy strapabíró bicajt szeretnék, ami túrázásra alkalmas.
2016. jún. 3. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

És kire fogsz hallgatni? Aki szerint van 60 alatt ilyen bringa, vagy aki tapasztalatból tudja, hogy nincs?

Az elmúlt 15 évben két kis egyesülettel járok bringa túrázni. Mondom, ez nem egy versenyklub, hanem 7-8 éves gyerekektől 70-80 éves felnőttekig együtt kirándulunk.

Hidd el, ha nem akarsz szenvedni, akkor nem az olcsóság lesz a cél.

Nekem 24 sebességes Kross Trans Alp bringám van

[link]

Alu vázas. Elégedett vagyok vele.

Jók a Gepidák is (magyar canga)

2016. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!