Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok, ti ha hazajöttök...

Kamionosok, ti ha hazajöttök 1 hónap után pár nap pihenőre, és nem Pesten laktok, akkor addig ott áll az autótok a telephelyen? Vagy tömegközlekedéssel utaztok haza?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ott áll az autóm, őrzött parkoló van. Nekem mindegy hol áll, mert garázsom nincs amúgy is kint állna. A napellenzőt szoktam feltenni, hogy a belsejét ne szívja ki a nap.

A családból más nem használja az autóm, tehát nem nagy érvágás otthagyni.

Tömegközlekedéssel szerintem majdhogynem lehetetlen annyi cuccot elvinni.

2016. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tömegközlekedéssel nem tudod hazavinni a cuccod, túl sok ahhoz.


Ismerek olyan román kollégát - egyszer segítettem neki kipakolni - ő busszal jár haza. Vannak ezek a román, melós szállító minibuszok, azzal jár haza. Van három irgalmatlan nagy műanyag bőröndje, abba zsúfol bele mindent, olyan nehezek mint az öntöttvas.


Az én kisautóm Ausztriában áll míg melózom, van egy másik otthon, azzal jár az asszony.

2016. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Céges " auto nincs azokra a napokra mig hazamenni emg vissza?
2016. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kamionos, de láttam már olyat, hogy a sofőr háza előtt parkolt a kamion, pótkocsival.
2016. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!