Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vajon elég lehet a sikeres...

Vajon elég lehet a sikeres vizsgához, ha néhányszor elolvasom a KRESZ könyvet, és mellette teszteken gyakorlok?

Figyelt kérdés
Ti mennyit tanultatok rá mire sikerült?
2016. jún. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Nos, én bejártam órára, aztán csináltam kismillió tesztet. Kissé túlzásba vittem, mert az elsők között jöttem ki, tudva, hogy szinte tökéletes lett. De semmit nem akartam a véletlenre bízni :)

2016. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég a könyvet olvasni, a szabályokat meg is kell tanulni. A KRESZ vizsgán a szabályok ismerete a kulcskérdés, ma már nem lehet teszteket bemagolvs készülni, az adatbázisban több ezer kérdés van, kaphatsz olyan kérdéseket, amelyeket a gyakorlás során nem is láttál.

A tesztelést úgy érdemes gyakorolni, hogy a "miért" kérdésre is válaszolsz magadnak.

2016. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én amikor csináltam, csak bejártam órára, és kb 10 szer csináltam meg szakoe-n a tesztet. vizsgát kb 20 perc alatt megcsináltam, ja és nekem úgy volt hogy már cska 2 nap volt az oktatásból amikor közölték hogy az egész kresz megváltozott
2016. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A KRESZ nem változott, csak a vizsgakérdések adatbázisát cserélték le, bővítették több lépésben. Tavaly a szakoe.hu még teljes mértékben használható volta tesztelésekre mostanság már csak egy leszűkített adatbázisból készült teszteket ad be a szakoe, s elég sokaknak volt kellemetlen meglepetés a vizsga, akik a szakoe kérdéseire hagyatkoztak csupán. A vizsgakérdéseket az edukresz.hu-nmeg lehet nézni, de ott sajna még a válasz lehetőségeket sem teszik közzé - így csak annyi a haszna, hogy a tanuló rádöbben, sokkal több a kérdés, mint amit a szakoe.hu mutat.
2016. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hm...amikor utoljára vizsgaztam Kreszbol, meg a regi program volt..orakra nem tudtam bejarni mert suli miatt csak hetvegen tudtam diakmelozni, igy maradt az otthoni kresz teszt program..addig gyakoroltam rajta amig 10/10 tesztsor nem sikerult..kb 1 het napi 1-2 ora...de kb 10perc alatt vegeztem es 100% lett...a rengeteg teszt alatt meg is tanultuk..ha akartuk ha nem :) sajna az uj rendszerrel nem vagyok kepbe.. Vizsgaztam M kategoriabol 14 evesen..A1 bol 16 evesen..B bol 17 evesen, A korlatlanbol 18 evesen..DE ...szerintem a levezezett felmillio kilometerem utan is megbuknek egy uj fajta teszten..szoval gyakorolj! Az a lenyeg :) sok sikert!!
2016. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de az alábbi válaszomat rendre lepontozzák, de most sem tudok okosabbat:

Az utakon a fizika fog átengedni, vagy buktatni.

A vizsgán át lehet csúszni a kresz alapos ismerete nélkül is, de ha vezetés közben „böksz” rossz válaszra, esetleg meghal valaki.


A könyvet ne csak átolvasd, hanem lapról lapra, témáról témára haladva ÉRTSD IS MEG, mi miért van.

B kategórián 10 ezer kérdésvariáció van. Gyakorlás céljából már csak egy erősen butított teszt érhető el.

Ha a könyvből értően megtanultad a szabályokat, akkor nem lesz gond sem a vizsgán, sem autózás közben.

2016. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!