Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg nyilvánosak a KRESZ...

Tényleg nyilvánosak a KRESZ megoldások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak érdeklődnék hozzáértőktől, hogy igaz-e amit ez a cikk állít:

[link]


Ezek szerint az éles vizsgán lévő kérdések és válaszok is mind nyilvánosak. Ha ez igaz, miért nem találom őket sehol?


Kerestem a keresőben, mind a Google, mind a Bing segítségével, illetve egyéb fájlcserélő oldalakon is, és sehol nem találom. Akkor ez most kacsa? :)


Előre is nagyon köszönök minden választ.



2016. jan. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lehetne nyilvános a Közúti Rendelkezések Egységes Szabályozásának alkalmazása különböző helyzetekben?

A vizsgán is forgalmi helyzeteket mutatnak, amire a KRESZ szabályai által tudsz megoldást.

2016. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A válaszok már akkor nyilvánosak voltak, amikor még én vizsgáztam papíron... :D


Itt is van mind:


[link]


(Igen, ez a komplett, hatályos 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet, köznapi nevén a KRESZ)

2016. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A szakoe.hu oldalon gyakorolj, egy az egyben ugyanazok a kérdések lesznek a vizsgán, mint amik ott vannak.
2016. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Bár azt hiszem az első két válaszadó inkább csak Humor Herold volt. Pontosan tudom magam is, hogy a KRESZ, mint jogszabály válasz minden ezzel kapcsolatos kérdésre.


Én arra lettem volna kíváncsi, hogy az egyes elérhető gyakorló kérdésekre milyen válaszlehetőségek vannak, és ezek közül mely válaszok a helyesek.


Ami pedig a 3. választ illeti, sajnos az mostmár csak demo-ban fut, és nem tartalmazza a teljes kérdéssort.


Az eduKRESZ hozzáférés 5000 Ft lett 10 órára...

Szóval továbbra is várnám a válaszokat, amiket előre köszönök.

2016. jan. 16. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem humor harold.

Arra próbáltak rávilágítani, hogy ne a helyes tesztmegoldásokat keressed. A szabályokat tanuld meg.

Úgy látszik nem lett eléggé megnehezítve. Nem érted miért történt. Azért hogy ne bemagolni akard.


Ha rajtam múlna, a kresz vizsga is szimulátorban menne, a legrohadtabb forgalmi helyzetekkel telezsúfolva. Döntésre mondjuk a valós döntési idő (1-2 másodperc) tízszeresét adva. Csak azért, hogy bemagolással ne lehessen átmenni.

Három bukás után pszichológiai alkalmassági vizsgálat, nem megfelelés esetén egy év pihi...


Nem lenne utána ennyi fogalmatlan idióta az utakon.

2016. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szakoen, már csak pár kérdés van valóban "bemutatónak". Az edukresz kérdéseket az edukresz oldalon megtalálod, válaszok nélkül...le van írva mert az NKH-val így állapodtak meg. Ha tesztelni akarsz a válaszokkal együtt akkor fizetni kell...korábban is kellett fizetni, a teszkönyvért és cd-ért...

És igen! Ha a tanfolyamon alaposan megtanultál mindent akkor nincs mitől félni...érettségin se adják meg a kérdéseket....mégis aki tanult átmegy... :)

2016. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cikk szerintem kamu...1. mennyire szavahihető az oldal 2. nem hiába nem találod, se te se más...

3. mikori a cikk? szeptember? Januártól mozgóképes kérdések vannak...a cucc offline így nincs frissítés és nincs mozgókép sem benne... [link]

2016. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!