Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2016-os KRESZ oktató program?

2016-os KRESZ oktató program?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nem rég kezdte el és megkért hogy szerezzek neki egy programot. Enkóron láttam egy 2013-as program alatti hozzászólásokat, hogy van megfelelő offline program, viszont se link se feltöltés nem volt. Aki tudna segíteni itt vagy privátban hogy hol és miként találnék megfelelő programot megköszönném!

2016. júl. 7. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Autósiskolától nem kapott?
2016. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az iskolánál 5 ezer forint lenne és szeretnék segíteni neki hogy az amúgy is drága árak kicsit karcsúbbak legyenek. Tehát ingyenes kéne és offline program lenne a legtökéletesebb. Amint írtam egy torrent alatt láttam a hozzászólásokat hogy létezik ez a 2016-os csoda program, de aki "terjesztette" az hirtelen eltünt és hátha itt valaki tud segíteni.
2016. júl. 7. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétszázezres tétel egy jogsi, most azon az öt rongyon vergődik?
2016. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan helyen teszi ahol hajlanak arra hogy mindenkinek jó legyen (nem feltétlen kell levezetni a 30órát), egyébként diák és saját pénzéből csinálja szépen lassan, ezért a "vergődés" az 5 ezer forinton.
2016. júl. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!