Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A nemzetközi vizeken kell-e...

Hsystem kérdése:

A nemzetközi vizeken kell-e valamilyen dokumentum, hogy hajózhassak? Ellenőrzi-e valaki, ha igen milyen jogosítványok alapján teszi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Hajójegy. Anélkül fel se engednek!
2016. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Hajójegy? Viccelsz? Nem utazni akar, hanem hajózni. Azaz irányítani a hajót.

Mindent nem tudok, da az adott osztályra kapitányi vizsga biztosan kell.

2016. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell, hajótípusra és a vízre (tenger, folyam, stb) is le kell vizsgázni, mivel nem tudsz azonnal a nemzetközi vizekre teleportálni...
2016. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés teoretikus, arra irányul, hogy kint a nemzetközi vizeken van e valakinek jussa engem ellenőrizni? Mert szerintem nincs semmilyen hatóságnak jogosultsága. Minden ország csak a saját vizein jogosult intézkedni. Ezért szerintem a nemzetközi vizeken nincs olyan hatóság aki bármilyen indokkal eljárhat. (ezét tudják megtenni a nagy tankerek, hogy a nemzetközi vizeken mossák ki a mocskot a hajóikból)
2016. júl. 8. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmélkedésednek van egy hibája. Hogyan jut oda, hogyan vissza. Kimegy a hajó mocskosan, visszajön tisztán.

Erre a felségvizeken:

Csókon a kis kacsóját drága kapitány, hogy csókolom a csizmája szárát. Hát tessen mán nekem megmondanom, hová tetszett tenni azt a sok mocskot, hogy a Devla áldja meg még az unokáját is?

És mit mond erre a te nemzetközi kapitányod?

2016. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, teoretikus a kérdés! De, ha már ennyire földhöz ragadt vagy, akkor valaki(pl. a devla :-) ) kiviszi a nemzetközi vizekre és akkor én hajókázhatok kedvemre. :-)
2016. júl. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!