Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy a nemzetkö...

Úgy hallottam, hogy a nemzetközi kamionsofőrök szeretnek prostituáltakkal lenni. Hogy van ez a valóságban?

Figyelt kérdés
Mert én nem gondolnám, hogy aki el tud vezetni ekkora gépet, az ennyire lealacsonyodik szabadidejében.

2016. márc. 14. 13:18
 1/6 anonim válasza:
93%
Majd ha kamionos leszel megtudod ;)
2016. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
ez egy hülye sztereotípia. van olyan kamionos aki k..vázik. de ha megfigyeled sokkal több személyautó áll meg az útszéli pillangóknál, mint kamion. ez az egyén beállítottságától, egyéniségétől függ, nem a szakmájától. például a legismertebb nagy ku..ázó Berlusconi, és a volt IMF vezér, volt. Kennedy és Clinton bizonyítottan szeretőt tartott. Ők meg is engedhették maguknak anyagilag. Mégsem mondja senki hogy a politikusok általában mind ku..áznak.
2016. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

nagy marhaságot hallottál...biztos egy kamionosfeleségtől...


mellesleg aki ekkora gépet elvezet, az nem biztos hogy egyéb értelemben magasan van...sőt lehet, hogy az örömlány diplomás..a sofőr meg...


azontúl az sem mindegy hol, és kit enged be a fülkébe..történt már néhány meglepetés..


a valóság itt nem mesélhető...azt meg kell élni.

2016. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamionozok mesélek, részben tapasztalat részben pedig kollegák mesélték. Leghíresebb kamion blogger StLacika22 is elismeri,hogy fiatal korában...

Szóval vannak olyan kollegák akik 4-6 hétre is elmennek és a kamionban élnek.Legtöbben egyedűl mennek, találkoznak magyar kollégákkal, némelyik beszél angolul németűl igy tud csevegni külföldi sofőrökkel is de sokszor magányosak. Hétvégén 45 órát illene egybe pihenni napi 2*4,5 órát lehet vezetni közte 45 perc pihenő de nem menjünk bele lényeg hogy naponta több órát unatkoznak hétvégén több tizet. Erre a tisztes üzletemberek rájöttek, vannak parkolók európában amik hiresek arról hogy nagy ott a választék lányokból. Van olyan is ahol nem muszáj az aktusnak létrejönnie de fizetni illik védelmi pénzt mert pótkerék gázolaj bánja. Mivel unatkozik az ember a semmi közepén ráfanyarodik a lányokra. Nem mindenki, van akinek bicigli van a gépen leáll és teker, van aki fut, van aki fotózik. Na igen vannak büdös igénytelen kollégák is, vannak akik minden nap fürödnek mobil zuhannyal vagy lavorból mosakodnak, vannak akik föznek profi szinten, vannak akik kényesek a gépre és éjjel nappal takaritanak van amelyik ragad a szutyoktól (élmény ráűlni az ilyen után egy gépre :) )

Tisztes üzletemberek akik fuvarozzák a lányokat kiképezték a lányokat lopásra volt, hogy elkábították a sofőröket. Nagyon vigyázni kell velük. De sok stresszt jól esik levezetni valamivel ki mivel teszi.

2016. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy marhaság. Semmivel sem gyakrabban .urváznak a kamionosok, mint bárki más. Én pl. 15 éve kamionos vagyok, életemben nem voltam prostituálttal.


Akinek pedig erre van igénye, talál rá módot ha kamionos, pék, bróker vagy bármi is a foglalkozása.

2016. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ku@váznak azok ló@art sem. Örülnek ha este meg tudnak állni, ha találnak parkolóhelyet. Estétől reggelig a fő probléma a parkolo találás, fullon van minden. Ha meg kényszerből tovább hajtanak, utána rettegnek a büntetéstől.
2019. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!