Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és buszsofőr...

16 éves vagyok és buszsofőr szeretnék lenni. A kérdésem a következő (? )

Figyelt kérdés

Kb 7-10 év múlva (amikor már lehetek buszsofőr) meglesznek még a VT-Arriva modern buszai(Mercedes Conecto G/Citaro G, MAN Lion's City)?

A másik kérdés: Sokat kell küzdeni, hogy meglegyenek a B,C,D illetve D+E jogosítványok?

Előre is köszönöm a választ!



2016. júl. 7. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát figyelj. Én azt mondom, hogy sokat kell küzdeni. Noha nem azért mert hülye lennél a vezetéshez. Hanem mert amilyen féreg-fatyú vizsgabiztosok vannak tuti meghúznak párszor. Ha tudaz vezetni, ha nem. :) Engem is meghúztak, mert izgultam és ejtettem 1-2 hibát. Am sima órán nagyon keveset hibázok. Persze a retek fajtája ezt nem tudja be annak, hogy izgulsz. Eljátsza a kis királyt és megbuktat. :)
2016. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a választ ;)
2016. júl. 7. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok embert ismerek, akiket egyszer sem buktattak meg a vizsgabiztosok, pedig ők is izgultak ám a vizsgán, mégsem csináltak hülyeséget...


Nem azon múlik hosszú távon a busz vezetéshez vezető út sikere, hogy esetleg megbuksz valamelyik forgalmi vizsgán.

2 év múlva már lehet B kategóriás jogosítványod, s akkor közlekedhetsz személygépkocsival, azt már fel lehet fogni szakmai gyakorlatnak.

2016. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a B kategória. a legnehezebb.

Én 2015 nyarán raktam le a C,D kategoriat(6 hónap alatt) ,November óta az Arrivanal melozok ,de sokáig nem fogom csinálni.

Sok a stressz ,a bkk ránk vadászik egyfolytában,vonogatnak.

És 10 év múlva a MAN es a MB széthullik,már most rengeteg hibája van ,persze ezt az utas nem veszi észre!

2016. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vadparaszt18 ***** válasza:

Utolsó!

Én biztos nem dolgoznék ez miatt a BKK egyik alvállalkozójánál sem. :D

Azt nézik hol lehet (itt egy csúnya szó) a sofőröket.

Rádiót nem lehet hallgatni a buszon, az utasok általában nem köszönnek és stb.

Gyere a Volánhoz! ;)

Itt mindent lehet bizonyos mértékig. :P

2016. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaja,valamit lépnem kell ,mert ez vicc.

A Volánhoz hova érdemes ?

Mert ahogy láttam ,ott is keresnek bőven sofőrt.

2016. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!