Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pályakezdő nemzetközi kamionso...

Pályakezdő nemzetközi kamionsofőrént hova érdemes elhelyezkedni? Reining? Waberer's? Más?

Figyelt kérdés

Ugyebár alap eshetőség a Waberer's, de az üzemanyagmegtakarítás (vagy inkább levonás) miatt nem olyan szimpatikus.


Hírdet még pár cég pl a Reining, úgy hirdet, hogy nincs levonás. De részleteket nem ismerem.


Nem vagyok otthon a témában, csak amit neten megtaláltam. Valaki tapasztaltabb sofőr ha kicsit felhomájosítana a mostani helyzetről egy két tanáccsal, infóval, tapasztalattal azt nagyon megköszönném!



2016. júl. 24. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Révész
2016. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem őket is, de tapasztalatot meg tartányos ADR-t kérnek a hírdetésükben. Nekem sajnos egyik sincs.
2016. júl. 24. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Lerton transnál vesznek fel kezdőket, nem kell ADR. Német telephely, 4 hétre fix 500 ezer.
2016. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Még kb 3 hét mire minden papír a kezembe lesz aztán körbe hivogatok minden ilyen céget akik vesznek fel kezdőket a részletekért. Addig gyűjtöm az infókat. Nem tudod Letron-nál választható 4/1-es munkavégzés? Vagy hogy vannak ott a hazahzatalok?
2016. júl. 24. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van 4/1 hét vagy kocsigazda rendszer
2016. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most néztem a honlapjukon leírnak mindent. Köszi még egyszer, jónak tűnik!
2016. júl. 24. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

hagyd a francba az összeset, Waberershez menj. Reining, duvenbeck és hasonló szemét cégekkel csak szívni fogsz. Rainingnél és a Duvinál vágod hogy még hűtőt se kapsz a kocsiba?!


A waberershez menj, lehet hogy levonnak, de 300 körül mindig lehet keresni, ennél csak többet. Akár 450-et is lehet keresni 3 hétre, ebbe nem mennék bele...


DE viszont a lényeg! A waberers mindenhova megy, ahova sok cég nem, pl Spanyol. Ez azt jelenti hogy nagy távolságú fuvarok vannak, és nem kell naponta nyitogatnod a pótkocsit. Voltam már olyan cégnél, hogy napi 3x ki kellett nyitni a pótkocsi 2 oldalát, kiszedni a léceket, vissza stb...


Szóval szerintem ne a pénz után menj, az nem kamionozás, én a Wabererset ajánlom mert ott legalább lehet kamionozni, még ha kevesebb pénzért is.

2016. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van waberers a király... még mindig ua mint volt....


https://www.youtube.com/watch?v=g27ZdloHWSI

2016. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!