Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most vettek fel a Waberershez...

Most vettek fel a Waberershez kezdőként. Mennyit lehet ténylegesen keresni nemzetközibe? Olyan írjon aki most is ott dolgozik

Figyelt kérdés
Waberers

2016. júl. 24. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, de az biztos, hogy menekülnek onnan a sofőrök ezt mutatja az is, hogy folyamatos létszámgonddal küzdenek, és szinte csak annak "jó" munkahely, akinek nincs családja. Nem családbarát munkahely.
2016. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

350-400 nem ajánlom, de nem is a legrosszabb.

Többi helyen már 500 nettót adnak

2016. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem hol adnak 500 nettot?
2016. júl. 24. 13:32
 4/23 anonim válasza:
Szia hogyan zajlik a felvèteli? Köszi
2016. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 szántóvető ***** válasza:

"hogyan zajlik a felvételi?"-hehehe most gyüttél a hathuszassal?bemész az irodába és fel vagy véve(ha friss jogsid van majd betanítanak.)

nemrég sorolták hogy mi a pénz de elfelejtettem.lényeg hogy van alapbér,napidíj+Km-pénz.és állítólag jobb lett cég mióta új tulaj van.

2016. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szimulátor,teszt, amit ők szakmai tesztnek neveznek, de akit egy csöppet is érdekel a dolog annak könnyű, orvosi vizsgálat, és beszélgetés egy HR-es csajjal. nekem 3 és fél óra volt ez az egész. mondjuk olyat még nem halltottam hogy vkit nem vesznek fel...
2016. júl. 26. 20:03
 7/23 anonim válasza:

Üdv, én is tervezek jelentkezni a Waberer's-hez. Még kb 3 hét mire minden papírom megjön (GKI kártya). Érdekelne, hogy neked a jelentkezésed után menyi idő telt el addig amíg elkezdtél dolgozni.


Érdemes-e már most jelentkeznem vagy akkor ha már kezemben a papír mert pár nap múlva már indul is a tanulójárat?


A fizetés engem is érdekel, persze a fizetési rendszert ismerem (121 000 bruttó alap+40euro napidíj + megtakarítás vagy -túlfogyasztás) meg hallomásból tudom, hogy 3/1-ben olyan 350-400 körül van. De tutit én sem tudok. Remélhetőleg hamarosan lesznek tapasztalataim :)


Segítséged előre is köszönöm!

2016. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én nekem még nincs meg a GKI kártyám, és ugy mentem felvételizni. Azt mondták ha meglesz, azonnal telefonáljak és mehetek. mindenképp érdemes megpróbálni
2016. júl. 28. 19:01
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

elvileg az a felvételi, hogy jársz 1 hetes oktatásra, megnéz 1 igazi orvos stb... de nekem 10 perc alatt eldarált 1 fószer mindent, a főnököm megkérdezte van-e valami bajom, mondtam nincs, ezzel le is volt tudva az orvosi, a jövő héten meg indultam oktatójáratra, 3 hét után meg már egyedül jártam európát.


A fizetés átlagban olyan 320 körül volt, de csak mert levonták az összes üzemanyag megtakarítást tőlem mert kezdő voltam, de nem nagyon érdekelt, mert jó fuvarokat adtak, és úgy voltam vele hogy szarom le a pénzt, kamionozni jöttem. Ahol 600-800 at keresel ott meg is kell dolgozni érte (értsd napi 4-5x nyitogatni a pótkocsit) hát ilyen áron köszönöm de nekem bőven jó a 300 :D Nincs családom, se saját házam, havonta kb 200 at félre is tudok rakni, de ebből így is el tudom szórakoztatni a nőmet, elviszem mindenhova, fizetek mindent neki, és még nekem is marad belőle új pc-re meg battelfield 1-re ;)

2016. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9?

mennyit eszik neked? 30l több az átlag ott tankoltál ahol kell?

Mondjuk nem lepett meg h átverik az embert

2016. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!