Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most vettek fel a Waberershez...

Most vettek fel a Waberershez kezdőként. Mennyit lehet ténylegesen keresni nemzetközibe? Olyan írjon aki most is ott dolgozik

Figyelt kérdés
Waberers

2016. júl. 24. 12:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ha SPÓROLSZ akkor kapsz + pénzt. 8 ft tól 22 ig a súly és egyéb dolog függvényében. Megtakarítottál pl 40 ezer forintnyit, de a kövi alkalommal túlfogyasztasz mert épp hegyes tájon mész és -10 ezer tegyük fel, vagyis így elvileg a hó végén alapbér + napidíj + 30 ezret kapnál. De le lehet menni akár 0 ftnyi megtakarításra is. Amin én voltam örökké bármit csináltam. Annyi hogy mivel spanyolba-olaszba meg még sok helyen volt 40 foknyi meleg szóval muszáj volt járatni pár órát a klímát de óránként alapjáraton úgy 2 litert fogyaszt, ami lóphasz... biztos ez volt az indok lol ... meg se kérdeztem, mert úgy is megmagyarázzák miért nekik van igazuk
2016. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 krissztus ***** válasza:
49%

Miert vagy birka ?

Oda mesz egy ceghez majd ,utanna gondolkozol a penzen.

Istenadta tehetseg vagy.

2016. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
1 évet alá kell írni mindenkinek?
2017. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!