Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes készülni KRESZ...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Hogyan érdemes készülni KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés
Augusztus 9.-én lesz.. CD-ről gyakorlok, ott már mindegyik modul sikeresen megy.. Tanfolyamra járok, még két alkalom lesz ahol a műszaki elméletet vesszük.. Ezen kívül még mit tehetek hogy sikeresen átmenjek? Nagyon szeretnék már vezetni, így biztosra akarok menni, hogy hamar meglegyen majd a jogsim, nem szeretnék bukás miatt hónapokat tolni..

2016. aug. 1. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kismilliószor, hetente akár többször is felteszik ezt a kérdést, neked sem tudunk mást mondani (olvasd vissza)


Plusz tanács a vezetéssel kapcsolatban, hogy a jogosítvány szerzéshez türelem kell.

Helyes, hogy a KRESZ vizsgára felkészülten szeretnél menni, ha az aktuális kérdés adatbázis van a CD-n, és minden modul sikeresen megy, a próbavizsgákon nincs 70 pont alatti eredményed, a vizsgán sincs mitől tartanod, azon a vizsgán nincsenek meglepetések.

A gyakorlat már más lesz, szerencsés esetben lehet kézhez kapod a jogosítványodat két hónapon belül, de az is lehet, hogy heteket kell várnod a gyakorlati oktatóra, és a tanítás is lassabb lesz annál, mint amit most elképzelsz.

2016. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen formában az utcán vagy, akkor állj meg néha, és nézegesd a közlekedőket...ki milyen szabályt szeg, vagy nem szeg..és te hogy csinálnád..

jó, tudom, ehhez olyan helyen kell lakni, ahol rálátsz egy nagyon forgalmas kusza helyre...


amúgy a gépről tanulsz, és már (azt hiszed)mindent tudsz, akkor a (helyes)válaszadás sebességére koncentrálj..


az életben gyorsabban kell dönteni..

2016. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni. Ilyen egyszerű. Én régebben tanultam, de nem a tesztből tanultunk. Nekünk meg kellett tanulni a szabályokat elejétől végig. Mert a tesztből való tanulás, azzal nem lehet megtanulni , csak gyakorolni. Ezért van az hogy ha valaki kap egy teljesen új kérdést rögtön megáll a tudomány. Bukás van.
2016. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!