Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire van lezárva Pest?...

Mennyire van lezárva Pest? Nagyon el lehet ott tévedni?

Figyelt kérdés

9 hónapos friss jogsis, 18 éves ember vagyok.


Nos, nem engednek a szülők fel Pestre.


1: mert akivel megyek kicsit furcsa ember, bepánikolhat vezetés közben ( ez persze kamu csak megfélemlítés a cél)


Kitaláltam, oké akkor én vezetek.

Érv: nem vezettem még autópályán nem tudod, hogy milyen veszélyes, NEM mehetsz. Ez később átalakult : Egész Pest le van zárva szinte, nincs helyismereted eltévednél, NEM mehetsz.


Nos, azt tudom Buda eléggé le van zárva. Pestre is jellemző ez így a nyáron? Mindenképp fel kell mennem, mert megígértem és amit én megígérek betartom. Autót venne az ismerősöm.


Nem tudom igazából merre kell menni, mert le lett fogalózva az autó és a hirdetés le lett véve. Annyira emlékszem egy kép alapján, hogy valami feljáró alatt fotózták. Azért gyanítom, hogy az Pest lehet.


2016. aug. 7. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod, hova kell menni az autóért?

Mennyit vezettél már és merrefelé?

2016. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire zavarosan írni önmagában művészet? Nem Bukarestbe kell menned, ami Csehország fővárosa? Nem lepődnék meg.


Sem Pest, sem Buda nincs lezárva. Nem tudom, mire gondoltok. Az a bepánikolós hogyan fog vezetni önállóan, ha utasként is veszélyt jelent rád?


Eltévedés: Én 58 éve élek Budapesten (itt születtem), s van hogy azt sem tudom hol vagyok. De ezen ne tépelődj. Amíg nem állnak eléd azzal, hogy Halt! Passcontrole, addig nem kell izgulni.


Igazából nem tiszta, miben is tudnánk segíteni. A feljáró talán az az Árpád híd közelében lévő (Váci út) felüljáró? Ott van parkoló), de sok más hely is lehet.

2016. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"valami feljáró alatt fotózták. Azért gyanítom, hogy az Pest lehet."


Mi lehet az a "feljáró", ami ráadásul Budán nincs is csak Pesten?

2016. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak kis megye székhelyen 6000 km-t csak város.
2016. aug. 7. 13:02
 5/12 A kérdező kommentje:
meg lehet Pestet Budától különböztetni szerintem . Amit láttam képen az Pest volt biztosan.
2016. aug. 7. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérsz engedélyt és miért nem vezettél már Pesten gyakorlat szerzés céljából?? Ha azt sem tudod, hová kell menned, akkor hogy tervezed meg?? Hát ezért nem engednek el a szüleid. Ha talpraesett és vagány, magabiztos lennél, akkor más lenne a szitu, de az a nagyon el lehet ott tévedni és mennyire van lezárva?? KÉrdések kiborítóak, menj fel vezess és nézd meg magad!!
2016. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ilyen tájékozódással (azt sem tudom, hova kell mennem) a pesti közlekedésben véged lesz.

Nem veszel észre egy elsőbbségadás kötelezőt, jobbkéz szabály hiába ismered, az utcákat nem, nem adsz elsőbbséget, mert az utcát keresed,stb.

Mi lenne, ha vonattal jönnél? Akkor az ígéretedet is megtartottad és magad is jobban elboldogulnál - nem kellene közben a vezetéssel bíbelődnöd... :-)

2016. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mentél még autópályán", ezért nem vezethetsz ott.

"Nem mentél még nagyvárosban", ezért nem vezethetsz ott.


És majd egyszer csak, mondjuk 24 hónap múlva három bárányt és egy vadlibát feláldozva a kresz isteneinek beléd száll a rutin, vagy mi?


Mindenki vezetett ELŐSZÖR autópályán, még a drága szüleid is.


Nincsen semmi lezárva. Néha a rakpart szokott, vagy néhány híd rendezvények miatt, de van kerülőút. Vagy építkezés miatt, de az még a legkisebb faluban is előfordulhat.

Sok a tábla, sok a lámpa, a kereszteződés, autó és tömegköz, ja. De ha GPS-szel mész, csak követned kell a nyilacskát, és figyelned, hogy megállj a pirosnál. Kb. ennyi a nagy mutatvány.


Sokszor jártam már Pesten, de GPS nélkül én sem tudnám, hogy pontosan merre az arra. Szóval szüleid csak túlaggódják és féltenek. 30 éves korodig nem fognak tovább engedni a kapubejárótoknál? Akkor minek engedték, hogy letedd a jogsid? Vezetned kell, hogy rutint szerezz, az meg másképp nem megy, csak kockázatvállalással. Az autópálya meg az egyik legbiztonságosabb útszakasz. Egyenesen mész legnagyobb sebességfokozatban, néha sávot váltasz, azt ennyi.

2016. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt küldök neked 10 képet a Bach csomópontól és bőszen helyeselsz majd, hogy az aztán tuti Pest.

Ha megyeszékhelyen vezettél, gondolj már bele, odatalálnál bárhogy egy fénykép alapján? Ugye, hogy nem. Kérj pontos címet és nézz útvonalat, nincs egész Buda lezárva. Nem az útépítések miatt fogsz eltévedni, hanem mert buta vagy

2016. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8: abból kiidnulva, hogy azt se tudja, mi a célja, felüljáró, tehát tuti Pest, igaza lehet a szüleinek hogy kicsi ő még ehhez :D
2016. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!