Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgára fel lehet...

Elsősegély vizsgára fel lehet készülni egy este alatt?

Figyelt kérdés

Tudom hamarabb kellett volna tanulnom, nem ez a kérdésem.

OKJ-n volt balesetvédelmi modulom, szóval a gyakorlat (stabil oldalfektetés, újraélesztés, kötések) mennek, elmélet érdekelne, hogy tanulható-e?



2016. aug. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, lehet. Fő a nyugalom, az összeszedettség.


nincs olyan kérdés, amire egy biológiát végzett ne tudna válaszolni...akár nyolc általánossal, akár gimivel..

2016. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 azért túlzásokba ne essünk. Amúgy simán fel lehet készülni elméletből ha van jegyzeted.

[link]

2016. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán. Én két nap alatt készültem fel, előtte való este nyomtam jobban és semmiség volt.
2016. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelentem bőven fel lehet készülni, mondjuk összesen csak 1 tételt kérdezett a vizsgáztató és az újraélesztést
2016. aug. 9. 13:52
 5/5 anonim válasza:

Miből készültél fel? Nálunk a tanfolyamon nem lehetett könyvet venni, a neten meg mindenhol más tételsor van fent. Kicsit elbizonytalanodtam melyik lehet a valódi.

Mennyi időre kaptál kb vizsgaidőpontot?

2016. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!