Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi ideg tart a KRESZ...

Mennyi ideg tart a KRESZ vizsga? Mármint hány perc? Fél óra-óra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max 50 perc van rá, plusz amíg elmond egy-két dolgot a vizsgabiztos, az még negyed óra kb. Ha úgyes vagy, fél óra alatt befejezed, ha végig kihúzod, akkor lehet egy óra is.
2010. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél óra alatt ki lehet tölteni. Minden kérdésre egy perc gondolkodási idő van, de ha tudod az anyagot, menni fog az hamarabb is.
2010. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én 20 perc alatt megcsináltam:)Ha tudod az anyagot hamar végzel.
2010. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 8 perc volt :-)

Elsőnek végeztem, hibapont nélkül

2010. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is kb 10 perc volt mondjuk 12 kellett menni és 15 percet várakoztattak,az na szivacs volt.
2010. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy mennyit gyakorolsz rá. érdemes előtte otthon gyakorolgatni, és akkor valóban megcsinálható 8-10 perc alatt, mert már rutinból nyomod, nem kell gondolkozni. ha olyan kérdést kapsz ami trükkös és esetleg még életedben nem láttad, akkor bizony kell 1 perc egy kérdésre. mivel 55 kérdés van, 55 perc.
2010. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
8 perc? El is olvasod a kérdést és a választ rendesen? Gyanítom hogy nem értelmezed csak rányomsz rutinból mert otthon igy begyakoroltad.
2010. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 perces vagyok:

8 perc alatt nyílván rutinból nyomja az ember, sok esetben már a válasz első szavaiból lehet tudni melyik-melyik, nem is kell végigolvasni. Hozzáteszem ehhez azért ténleg gyakorolni kell sokat. DE! És ezt hangsúlyozom: a kresz vizsga jelenlegi számonkérési formája nem tudja ellenőrizni azt, hogy valóban tudod-e a szabályokat (pont azért mert rutinból tolja az ember). Ezért a szabályokat külön is meg kell tanulni, és tudni kell alkalmazni. Ezzel én tisztában voltam/vagyok, és a könyvet külön is olvasgattam, a szabályokat igyekeztem külön is megtanulni, értelmezni, stb... A gond akkor van, ha valaki csak rutinból letolja a vizsgát, de nem tudja az okokat, nem tudja a szabályokat. Én tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, mert sokat olvasgattam utána. NKH-nál tervezik a "kompetencia" alapó kresz vizsgát, de ismerve a hozzá állásukat kb 10 év múlva lesz ebből valami... Addig pedig jó sokan mennek át rutinból kattintgatva úgy, hogy közben a szabályokat nem tudják/nem tudják alkalmazni :(

2010. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Szerintem max 55perced van rá, mert nekem van egy gyakorló cd-m és az azt írja hogy minden kérdésre 1perced van, de továbbléphetsz és akkor a végén kell azokat megcsinálnod.És ugye a pontszám úgy jön össze hogy 10*3+45*1=75 és max 10pontot veszíthetsz.
2010. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!