Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ tanfolyam elvégzése...

KRESZ tanfolyam elvégzése nélkül is letehető a KRESZ vizsga?

Figyelt kérdés
Van itthon egy nagyon jó gyakorlóprogramom, és azon szoktam gyakorolni, és már egész jól megy, ezért nemszeretnék feleslegesen tanfolyamra járni..igyis letehető a vizsga?
2011. júl. 25. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sajnos.. kell az igazolás a tanfolyamról h elvégezted a nélkül nem mehetsz.
2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megtudnád mondani a program nevét? Szeretnék én is gyakorolni. :)

2011. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2011. januárjától igen


[link]

2011. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ismersz egy embert aki az autós iskolát vezeti akkor ő beszervezhet téged vizsgára, ha nem akkor nem lehet. Mert ugye van egy olyan szabály hogy részt kell venned x mennyiségű elméleti órán és azzal igazolod vagyis az iskola hogy mehetsz vizsgázni.
2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon tudnak olyat is mondani amit esetleg a gyakorló programmal nem tanulod meg, tudom tapasztalat. Én is rengeteg olyan új dolgot hallottam amire tényleg szüksége van az embernek.
2011. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

Figyelj csak # 5/5 Időpont 2011-07-25 14:59!

Nem vagy Te véletlenül oktató? Mert nagyon hazabeszélsz.

Persze valamiből meg kell élniük az oktatóknak is.

Képzeld csak el, ha mindenki olyan elvetemült lenne mint én, és saját maga készülne fel, akkor felkopna az állad.


KRESZ vizsgán csak egyetlen hibapontom volt. Az is csak azért, mert nem úgy volt feltéve a kérdés, ahogy a tesztkönyvben. Mivel ez akkoriban szabálytalan volt, megkérdeztem a vizsgabiztost hogy mi lenne ha most én panaszt tennék. Azt válaszolta, hogy bizonyára igazat adnának, de gondoljak csak bele, hogy milyen sz@r lenne, ha valami fatális véletlen folytán még a tizedik gyakorlatim se sikerülne.

Ezek után boldogan kiegyeztem az egy hibaponttal.

Megjegyzem a gyakorlatin is elsőre mentem át, és egy büdös fityinget sem adtam, viszont a gyakorlati oktatás előtt, kinn a város szélén egy füves részen, távol a legközelebbi földúttól leszúrtam néhány botot, és több napon keresztül, összességében mintegy 10 órát rutinoztam.

Az első gyakorlatin, az oktató pár szóban elmagyrázta, hogy mi az irányjelző, a fék, és a gázpedál, a kuplung és a sebváltó, stb. Majd megkérdezte, hogy hogyan fogok indulni.

Mire azt válaszoltam, hogy SIKKesen (Sebváltó, Index, Kézifék, Körülnézni)

Rám nézet,

- Maga ezt tudja?

- Hát igen.

- Vezetett már?

- Előfordult. (és valóban, apósom motorját akkoriban már nyúztam rendesen)

- Na parkoljon ahhoz a járdaszegélyhez jobbra elöre, ... oda meg hátra felé, ... csináljon egy y fordulást, ... ellenőrizze le a kocsit.

- Rendben. Mehetünk ki a forgalomba


Életében kb. öt perce látott először és kivitt a városba. Így az összes gyakorlati órámat végig vezettem, forgalomban.

Én azt vallom, hogy igen is készüljön az, aki komolyan jogsit akar szerezni. Készüljön úgy az elméletből, mint a gyakorlatból, mert hasznára válik.

2012. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!