Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen lassan jön...

Mindenkinek ilyen lassan jön át ha sikeresen letette a kreszvizsgát?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam kreszvizsgán szerencsére elsőre átmentem.De az oktatómnak még mindig nem küldték át,hogy sikeres lett a vizsgám,és addig nem mehetek vezetni.
2016. aug. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más az oka, az értesitést gyorsan kiküldik, de azt követöen még ki kell állitani a vezetési kartont, azt hitelesiteni kell, és csak azt követöen vezethetsz.plusz abban sem vagyok biztos, hogy az oktatónak azonnal lesz rád ideje, sokan heteket, hónapokat várnak a vezetés elkezdésére. A jogositvány szerzés időtartamát sok tanuló rosszul méri fel, jellemzően sokkal tovább tart, mint azt gondolják
2016. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekünk az elméleti oktató ott volt a vizsgánál, kint ült és várt minket, a vizsga végén mindenki eredményét megkapta, azonnal írta a kartonokat és másnap már a választott oktatónál volt. Ő is 3-4nap múlva már hívott is és mentünk.

Ez iskolafüggő, hogy mennyire érnek rá az oktatók, milyen a kommunikáció. Hívd fel őket hogy mizu.

2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
nincs szabad oktató úgyhogy hazudtak valamit.
2016. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy rosszul írtam nem csütörtökön voltam,hanem csütörtökön volt egy hete.A vezetési oktatóm a szomszédunk,és azt mondta,ha átjön az eredményem én leszek az első,pedig sokan vannak nála. csak érdekes számomra,hogy azóta se semmi.Én azt hittem,hogy mivel ez egy számítógépes rendszeren keresztül működik rögtön átjön az eredmény...
2016. aug. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!